FarmPartner

Poľnohospodárske družstvo "SNP" so sídlom v Sklabini

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na rozšírenie nášho tímu hľadáme
FarmPartnerov ž/m
Hľadáme podnikateľov v poľnohospodárskej oblasti (poľnohospodári, SHR, poradcovia, obchodný zástupcovia, regionálny obchodníci) ako FarmPartnerov pre priamy kontakt s poľnohospodárskou praxou, ktorí sa cítia byť spojený s osivami kultúrnych odrôd kukurice, tráv, ciroku, sóje a repy na bioplynové využitie a chcú zastupovať spoločnosť FarmSaat ako exkluzívny oblastný reprezentanti vo svojom regióne.
Popri poradenskej a predajnej činnosti Vám ponúkame možnosť prevziať logistické úlohy spoločnosti FarmSaat.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme spoločnosťou zaoberajúcou sa primárne konvenčnou poľnohospodárskou výrobou so špecializáciou na chov hovädzieho dobytka v prevažnej miere mliekového typu a krmovinárstvo . Zároveň vykonávame činnosti v oblasti mäsopriemyslu, obchodu a služieb. Družstvo hospodári v podhorskej oblasti na výmere 1650 ha poľnohospodárskej pôdy .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3030484  Dátum zverejnenia: 27.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1