Pomocný agronóm/ka - mechanizátor RV

Poľnohospodárske družstvo Bolešov

Miesto práce
Bolešov, okr. Ilava, Trenčiansky kraj, okres Pezinok
Termín nástupu
ihneď /prípadne dohodou/
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou /upresnenie pri osobnom pohovore/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výroby poľnohospodárskych produktov v poľnohospodárskych spoločnostiach a družstvách
- zhotovovanie a vedenie prevádzkovej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou
- stanovenie technologických postupov výroby
- riadenie, usmerňovanie agrotechnických a pracovných postupov v rastlinnej výrobe
- príprava osevných plánov poľnohospodárskych plodín a podkladov k dotáciám
- vykonávanie dohľadu nad spracovaním a prípravou pôdy, výsevom a výsadbou
- ročné plánovanie prác a výnosov
- dohľad nad kvalitou a efektivitou výroby
- príprava techniky a vozového parku

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

agronóm alebo mechanizátor RV

Vodičský preukaz

B, T

- prax v oblasti rastlinnej výroby podmienka
- zodpovedný prístup k práci
- vodičské oprávnenie sk. B, T

poľnohospodárske družstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1885260  Dátum zverejnenia: 1.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou /upresnenie pri osobnom pohovore/