Shiftleader

Polmar Automotive s. r. o.

Miesto práce
Prílohy, Zavar, Trnava
Termín nástupu
1.4.2024
1 875 EUR/mesiacZarobte až 1875€, mzda sa skladá: 1500€ základná mzda +150 € prítomnostný bonus + 15% Výkonnostný bonus do výšky 225€, k tomu raz ročne vyplácaný 13. plat! Finálna výška mzdy sa môže meniť podľa skúseností kandidáta!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť venujúca sa výrobe EPP produktom - EPP znamená Expandovaný polypropylén. Hľadáme prvých zamestnancov do výroby.

Medzi hlavné úlohy patrí:
• Dohliadanie na všetkých zamestnancov v príslušných priamych/nepriamych oddeleniach (Kvalita, Logistika, Údržba atď.) obsluhujúcich výrobné oblasti počas zmeny,
• Monitorovanie procesu plnenia programov produkcie,
• Zabezpečenie optimálneho fungovanie zariadení, materiálov a pracovnej sily,
• Riešenie problémov, ktoré vznikajú v personále, materiáloch, zariadeniach alebo iných prvkoch vo výrobe a spolupracovať na riešení s ostatnými oddeleniami,
• Zabezpečeniť, aby všetky stroje a zariadenia používali zamestnanci v súlade s postupmi a bezpečnostnými pravidlami,
• Sledovať absenciu zamestnancov,
• Dodržiavať kvalifikačné matice personálu a poskytovať potrebné školenia v rámci procesných a produktových požiadaviek,
• Zabezpečenie BOZP a 5S na pracovisku,
• Zodpovedá za vyslanie personálu v súlade so zoznamom zmien na prácu nadčas, keď je potrebné pokračovať v zmene.

- Trojzmenná prevádzka : 6:00 - 14:00 /
14:00 - 22:00 / 22:00 - 6:00

- 13. plat
- DDS III. pilier
- príspevok na stravu nad rámec zákona 5,85€ - 0,85 € príspevok zamestnanca, 5 € príspevok zamestnávateľa
- príspevok na dopravu do zamestnania od 60 € do 100 € v závislosti od vzdialenosti
- čisté a nové pracovné prostredie

Vopred ďakujeme za záujem o inzerovanú pozíciu všetkým kandidátom, kontaktovať budeme však iba kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené predpoklady. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Výhodou je predchádzajúca skúsenosť s prácou vo výrobnom alebo automobilovom priemysle.
- Výhodou je znalosť SAP
- Možnosť vycestovať do zahraničia za účelom zaškolenia

Spoločnosť Polmar, založená v roku 2007, dodáva diely pre automobilový priemysel a od svojich konkurentov sa odlišuje disciplínou a skúsenosťami, ktoré v priebehu rokov nadobudol.
Polmar, jediná spoločnosť v Turecku, ktorá sa sústreďuje výlučne na výrobu EPP, poráža svojich konkurentov v cene, technológii a kvalite.
Techniky dizajnu, výroby a lisovania, ktoré Polmar vlastní, možno nájsť len v obmedzenom počte spoločností na svete.
S inovatívnou kultúrou, ktorú má Polmar, sa vždy snaží rozvíjať a hľadá dokonalosť v každej oblasti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4680673  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 875 EUR/mesiac