Technik údržby - elektrikár vo výrobe EPP

Polmar Automotive s. r. o.

Miesto práce
Prílohy, Zavar, Trnava
Termín nástupu
asap
1 818 EUR/mesiacZarob až 1818€, mzda sa skladá: 1450€ základná mzda +150 € prítomnostný bonus + 15% Výkonnostný bonus do výšky 218 €, k tomu raz ročne vyplácaný 13. plat! Finálna výška mzdy sa môže meniť podľa skúseností kandidáta!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme novou spoločnosťou na Slovensku, ktorá presúva výrobu z Českej republiky a venujeme sa výrobe EPP produktov - EPP znamená Expandovaný polypropylén. Vašou hlavnou úlohou bude zoznámenie sa s technológiou (Vstrekovacie lisy), ktorú budeme používať.

Hlavné úlohy, ktoré budete vykonávať:
• Vykonávanie mechanických a elektrických inštalácií
• Zodpovednosť za údržbu a poruchu všetkých strojov, foriem a zariadení, ktoré sú napojené na oddelenie údržby
• Vykonávať reaktívnu údržbu použitím techník riešenia problémov; identifikácia problému, analýza hlavnej príčiny, vygenerovanie riešenia a odstránenie problému
• Zabezpečenie implementácie preventívnej údržby 2. stupňa a kontrolného zoznamu strojov na oddelení
• Zabezpečenie spoľahlivého chodu zariadenia použitím metód a nástrojov údržby
• Pracovať v súlade so štandardnými postupmi údržby
• Aplikovať plán údržby a jeho dodržiavanie
• Asistencia na poruchách s ostatnými technikmi údržby

- 13. plat
- DDS III. pilier
- príspevok na stravu nad rámec zákona - 0,85 € príspevok zamestnanca, 5 € príspevok zamestnávateľa
- príspevok na dopravu do zamestnania od 60 € do 100 € v závislosti od vzdialenosti
- čisté a nové pracovné prostredie

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorých zaujala naša pracovná ponuka. Vzhľadom na počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov vzhľadom na ich kvalifikáciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektromechanik, Elektrotechnik, Mechanik, Mechatronika

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Základy
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 21 - Samostatný elektr. - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Výhodami sú:
- Znalosť vstrekovacích lisov
- Predchádzajúca práca v automobilovom priemysle

Spoločnosť Polmar, založená v roku 2007, dodáva diely pre automobilový priemysel a od svojich konkurentov sa odlišuje disciplínou a skúsenosťami, ktoré v priebehu rokov nadobudol.
Polmar, jediná spoločnosť v Turecku, ktorá sa sústreďuje výlučne na výrobu EPP, poráža svojich konkurentov v cene, technológii a kvalite.
Techniky dizajnu, výroby a lisovania, ktoré Polmar vlastní, možno nájsť len v obmedzenom počte spoločností na svete.
S inovatívnou kultúrou, ktorú má Polmar, sa vždy snaží rozvíjať a hľadá dokonalosť v každej oblasti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4620592  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 818 EUR/mesiac