Konštruktér statiky - Projektant pozemných stavieb

Polivka, Hörmann & Partners s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

projektovanie objektov pozemného staviteľstva, projekty pre stavebné povolenie, realizačné projekty, detaily

Práca na významných projektoch v SR a v zahraničí, práca v mladom kolektíve a v príjemnom prostredí. Po zapracovaní uchádzača slušné platové podmienky, 13+14 plat, individuálne hodnotenie zamestnancov, prémie.

Informácie o výberovom konaní

pracovnú ponuku posielať e-mailom, priložiť životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Základné znalosti ľubovoľného CAD-programu. Výhoda je Allplan Nemetschek Schopnosť vysokého pracovného nasadenia, komunikatívnosť, záujem o nové pracovné postupy a metódy.

Polivka, Hörmann & Parnters s.r.o. je renomovaná projekčná a statická kancelária zaoberajúca sa projektovaním stavieb pozemného staviteľstva, ako aj generálny projektant s medzinárodnou pôsobnosťou, zamestnávajúca 50 spolupracovníkov s hlavnými činnosťami:
projekty pre stavebné povolenie a realizačné projekty,
statické výpočty a posudky, projekty betónových, oceľových a drevených konštrukcií,riešenia stavebnej fyziky, energetické certifikáty,
celková koordinácia stavieb, včítane cenových odhadov a kalkulácií,
architektonické návrhy a štúdie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Polivka & Hörmann s.r.o.
Kláštorská 9
821 05 Bratislava
ID: 500983   Dátum zverejnenia: 17.3.2016