Výrobný operátor

POLIECO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Gbely
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac750,- € prvé tri mesiace

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátora do trojzmennej prevádzky.
- Práca vhodnejšia pre mužov- manipulácia s ťažkými bremenami
- Spolupracuje s Vedúcim zmeny pri spúšťaní výrobných liniek
- Obsluhuje a kontroluje výrobné linky
- Kontroluje parametre strojov
- Kontroluje či finálny produkt spĺňa štandard definovaný v dokumente špecifikácia produktu
- Hlási ihneď všetky možné problémy Vedúcemu zmeny (Majstrovi)
- Identifikuje a izoluje koncové produkty, ktoré nie sú zhodné
- Balí / Kontroluje balenie finálnych výrobkov
- Dáva koncové výrobky do skladu

- práca pre nadnárodnú spoločnosť
- motivujúce platové ohodnotenie závislé aj od skúseností kandidáta
- práca v spoločnosti, ktorá využíva najnovšie technologické zariadenia
- stravné lístky

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.
MIESTO VÝKONU PRÁCE: GBELY
adresa firmy: Naftárska 1599, 908 45 Gbely

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Polieco–as first Italian producer of corrugated pipes in HDPE and PP for sewage since 1996, produces these pipes under the mark Ecopal.
Today Polieco, Italian leader, produces and sells all over the Europe more than 3000 km of piping in diameters range from DN.OD 160 till to DN.OD 1200. Also drainage and cable conduits are in our product range and all is produced all over Europe in 6 different plants

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3047105  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac