Obchodný zástupca - sektor: HoReCa región Bratislava

Polar Food Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
19.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových zákazníkov v regióne
- Starostlivosť a udržiavanie vzťahov so stálymi klientmi (poradenstvo, objednávky, spracovanie ponúk, reklamácie)
- Navrhovanie vhodného riešenia v oblasti zásobovania
- Príprava, uzatváranie zmlúv a vedenie obchodných stretnutí
- Predaj tovaru
- Prezentácia spoločnosti
- Práca v teréne, príp. Home Office

- práca v mladom kolektíve
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- výhodné pracovné podmienky
- zaujímavé platové ohodnotenie
- flexibilná pracovná doba
- mobilný telefón, notebook a služobné vozidlo po dohode k dispozícii

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov s praxou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Bezúhonnosť a zmysel pre zodpovednosť
- Príjemné a ústretové vystupovanie
- Silné obchodné schopnosti
- Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- Skúsenosť s obchodovaním
- Odolnosť voči stresu
- Chuť pracovať s vysokým nasadením

Venujeme sa distribúcii kvalitných potravín pre reštaurácie, hotely a cateringové spoločnosti.
S pýchou môžeme povedať, že sme na trhu už 12 rokov a za ten čas sme si vybudovali pevné postavenie medzi firmami v oblasti dodávky potravín.
Sme firma ktorá si zakladá na kvalite, spoľahlivosti a zákazníckej spokojnosti.

V našom portfóliu nájdete širokú škálu čerstvých, sezónnych ingrediencií a špeciálnych produktov od overených dodávateľov. Neustále sledujeme najnovšie trendy v potravinárskom priemysle, aby sme vám mohli ponúknuť inovatívne možnosti a pomôcť vám udržať vaše menu čerstvé a zaujímavé.

Veríme, že spolupráca s nami Vám prináša viac než len dodávku potravín - otvárame pred Vami dvere ku kvalite, spoľahlivosti a dlhodobému partnerskému vzťahu. Tešíme sa na spoločnú cestu k úspechu Vášho reštauračného podniku.

www.polarfood.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1646701  Dátum zverejnenia: 2.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou