Administratívny pracovník v advokátskej kancelárii

POLAKOVIČ & PARTNERS s. r. o.

Miesto práce
Vysoká 19, 811 06 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac, nástupný plat s možnosťou rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie sekretariátu advokátskej kancelárie, vedenie pokladne, pošty, príprava podkladov pre fakturáciu, preberanie telefonických hovorov a bežná administratívna agenda, asistenčné práce pre advokátov a advokátskych koncipientov

Pošlite svoj životopis a motivačný list na kontaktnú adresu [email protected].
Na osobný pohovor Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- ovládanie anglického jazyka slovom i písmom na SKUTOČNE aktívnej úrovni

Advokátska kancelária poskytujúca právne služby slovenským a zahraničným klientom

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1305415  Dátum zverejnenia: 25.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac, nástupný plat s možnosťou rastu