Obchodně-technický zástupce pro průmyslová těsnění - oblast západní Maďarsko

Pokorny industries s.r.o.

odštěpný závod Holíč, Námestie sv. Martina 9/1716, Holíč, Maďarsko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
800-1200

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

. čeká Vás zajímavá práce v Maďarsku s unikátními produkty s vlastní technologií pod vlastní ochrannou značkou
. vašim úkolem bude poradenství v oblasti průmyslového těsnění a spojovacího materiálu
. jsme firma, která se specializuje na průmyslová těsnění na zakázku
. hledáme obchodníka, který bude týmovým hráčem v našem "černém řemesle"
. Vašim hlavním cílem bude technické poradenství pro stávající zákazníky a navázání spolupráce se zákazníky novými na maďarském trhu v přiděleném regionu - župa Győr-Moson-Sopron Komárom- Esztergom, Vas, Zala, Veszprém, Somogy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

. zajímavá práce se špičkovými produkty v různých průmyslových segmentech
. silné zázemí společnosti a vysoká odborná podpora firmy
. vzdělávání v daném oboru
. velmi dobrá odměna na základě dosažených výsledků
. služební automobil, mobilní telefon, notebook
. pravidelný výplatní termín
. úhrada služebních cestovních nákladů

Informace o náboru

Kandidát bude práci vykonávat v západním Maďarsku. Ideálně by proto měl mít bydliště v oblasti přibližně Bratislava až Komárno

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- samostatnost, kreativita, spolehlivost
- obchodní nadání a zkušenosti s prodejem vítány
- pracovitost
- trestná bezúhonnost
- komunikativnost
- VP sk. B
- ochota cestovat a učit se nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Pokorny industries s.r.o. byla založena v roce 1991.
Naše stěžejní nabídka je kompletní sortiment průmyslového těsnění.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2953654  Dátum zverejnenia: 3.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1200