Obchodní zástupce pro těsnění rotačních strojů – máte rád výzvy a chcete ukázat co ve vás je?

Pokorny industries s.r.o.

odštěpný závod Holíč, Námestie sv. Martina 9/1716, Holíč, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1000-2000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás obchodovat? Dovedete si představit řešit únik médií z rotačních strojů (čerpadel) v různých průmyslových provozech? Obchodování je hra. Baví vás hrát si?
Pokud ano, přihlaste se. Odpovíme každému.

Výsledek Vaší práce je odborně utěsněný rotační stroj bez úniku média

Pracovní náplň:
Vašimi hlavními úkoly po intenzivním zaškolení, bude rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky, akvizice nových obchodních partnerů ve svěřené oblasti západního a středního Slovenska a zjišťování jejich potřeb. Dále poskytování pravidelného prodejního servisu a budování trvalých kontaktů založených na spolehlivosti. Jedná se o práci s podporou kvalifikovaného týmu specialistů. Vašimi zákazníky budou: pivovary, mlékárny, vodárny, potravinářské provozy, elektrárny, chemický průmysl, a další.

Co získáte přímo Vy u nás?
Čeká Vás zajímavá práce v týmu s produktovými specialisty. Setkáte se s různými zařízeními, budete prožívat neustále nové situace a nacházet řešení problémů. Budete mít dobrý pocit, když se podaří vše vyřešit a zákazník bude spokojen. Jedná se o tvůrčí činnost a díky zkušenostem budete schopen vyřešit úniky strojních zařízení a z toho budete mít dobrý pocit. U zákazníků máme velmi dobré jméno. Jsme pojmem v oboru a stabilní zaměstnavatel. Ve firmě máme dobrý kolektiv. Čeká Vás hodně odborného vzdělávání, budete se účastnit velmi užitečných praktických kurzů. Jde o neustálé vzdělávání v oboru. Můžete se spolehnout na atraktivní příjem v závislosti na dosažených výsledcích (základní fixní mzda + % z obratu), profesní růst a osobní rozvoj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zajímavá práce se špičkovými produkty v různých průmyslových segmentech
* Silné zázemí a vysoká odborná podpora firmy
*Služební automobil i k osobnímu užívání, mobilní telefon, notebook
*Možnost dalšího vzdělávání
*Velmi dobrá odměna na základě dosažených výsledků
*Cestovní náhrady

Informace o náboru

Hledáme kandidáta pro výkon obchodně-technického zástupce pro oblast západního a středního Slovenska.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství - technický směr

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebujeme od Vás:
SPŠ/ÚSO vzdělání v oboru strojírenství - výhodou
Čtení technických výkresů / technické myšlení
Prodejní dovednosti a zkušenosti výhodou
Časovou flexibilitu, ochotu cestovat
Týmového ducha
Orientaci na výsledek, ctižádost, cílevědomost
Ochotu učit se novým věcem
Loajalitu, spolehlivost a pečlivost
Zodpovědnost a pracovitost
Řid. průkaz sk. B

chota cestovat, praxe v oboru čerpadel a těsnění, obchodní nadání a zkušenosti s prodejem vítány.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Pokorny industries s.r.o. byla založena v roce 1991.
Naše stěžejní nabídka je kompletní sortiment průmyslového těsnění.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2333658  Dátum zverejnenia: 3.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-2000