Systémový analytik/Systémová analytička

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník bude pracovať pod vedením vedúceho oddelenia informačných technológií. Hlavná pracovná náplň:
  • analyzovať procesy a pracovné postupy z pohľadu IT podpory
  • identifikovať kritické miesta a navrhovať systémové riešenia k zlepšovaniu procesov/SW
  • vypracovávať dokumentáciu spojenú s procesmi, podklady pre vývojárov, dokumentáciu k SW
  • zodpovedať za pridelené SW moduly informačného systému, jeho úpravy a testovanie
  • zabezpečovať technickú podporu formou konzultácií, školiť zamestnancov
  • udržiavať zverené reporty, tvorba reportov (MS SQL, Reporting Services, MSOLAP)
  • výpomoc pri administrácii IT prostredia (MS Windows Server, MS SQL server)
  • kooperovať s inými oddeleniami ako aj s partnermi mimo firmy

  • príjemné, ale náročné pracovné prostredie s profesionálnou podporou
  • zaujímavá a mnohostranná práca v silnej a dynamickej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
  • využívanie cudzích jazykov
  • zaškolenie a ďalšie nadstavbové školenia potrebné k výkonu práce
  • osobný rozvoj
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • zamestnanecké benefity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám žiadosť s uvedením pozície spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na uvedenú adresu spoločnosti alebo v elektronickej forme, resp. faxom.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Zaslaním žiadosti a životopisu nám zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Osobné údaje sú uchovávané po dobu 1 mesiaca od zverejnenia ponuky, po uplynutí uvedenej doby budú vymazané zo systému alebo zlikvidované skartovaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie technické alebo ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vysokoškolské/stredoškolské vzdelanie (technického alebo ekonomického smeru)

PC znalosti:
  • práca s PC na pokročilej úrovni
  • dobrá znalosť Microsoft OS a jeho aplikácií
  • MS Office, internet (e-mail, www), dobrá znalosť MS Windows Server, MS SQL

PC znalosti - programátor:
  • MS SQL selecty/ MS reporting - stredné vedomosti
  • základy programovania (programovací jazyk nie je rozhodujúci)

  • práca je vhodná pre absolventa
  • prax v obore vítaná
  • dobrá znalosť Microsoft Windows OS a jeho aplikácií (MSOLAP výhodou)
  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • flexibilita
  • analytické a logické myslenie
  • cieľavedomosť, samostatnosť
  • aktívny prístup k práci

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Uher
Tel.: +421248629336
E-mail: poslať životopis
ID: 657135  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou