Asistent/ka členky predstavenstva

Headquarters: Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, 831 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2017/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent/ka členky predstavenstva poskytuje administratívnu podporu a asistenčné služby na vysokej profesionálnej úrovni. Predstavuje osobnosť, ktorej nechýba takt, diplomacia, správny úsudok, empatia a pozitívny postoj. Vzhľadom na citlivé informácie s ktorými prichádza denne do styku, je nevyhnutným osobnostným predpokladom najmä lojálnosť a diskrétnosť.

Hlavnou pracovnou zodpovednosťou je zabezpečenie bezproblémového chodu kancelárie, čo si vyžaduje výborné komunikačné, organizačné a plánovacie zručnosti, rozhodovacie schopnosti a zmysel pre detail.

Medzi hlavné pracovné činnosti patrí:
  • zabezpečiť plynulú internú a externú komunikáciu kancelárie v slovenskom aj anglickom (prípadne nemeckom) jazyku,
  • sledovať a koordinovať pracovný kalendár členky predstavenstva,
  • dojednávať a organizačne zabezpečiť pracovné stretnutia, porady a rokovania predstavenstva,
  • pripravovať a organizovať firemné (pracovné a spoločenské) podujatia,
  • pripravovať materiály a podklady k jednaniam a rokovaniam, spracovávať zápisy zo zasadaní a porád (aj v anglickom jazyku),
  • zostavovať plán pracovných ciest a zabezpečovať rezervácie hotelov, cestovných dokladov, vyúčtovania pracovných ciest,
  • evidovať termíny pre plnenie úloh a dozerať na ich dodržiavanie,
  • plniť administratívne úlohy, vrátane prípravy reportov, prezentácií, štatistík,
  • evidovať a archivovať korešpondenciu, zmluvy a interné predpisy v internom informačnom systéme,
  • objednávať kancelárske potreby, občerstvenie,
  • plniť pracovné úlohy podľa pokynov členov predstavenstva.

Čo ponúkame my:

  • príjemné pracovné prostredie s profesionálnou podporou,
  • zaujímavú a mnohostrannú prácu v silnej a dynamickej spoločnosti s medzinárodnou účasťou,
  • osobný rozvoj,
  • kvalitné zaškolenie a ďalšie nadstavbové školenia potrebné k výkonu práce,
  • jazykovú výučbu na pracovisku,
  • nadštandardnú zdravotnú starostlivosť,
  • voliteľný benefit v rámci programu cafeteria,
  • príspevok na DDP a ďalšie.

V prípade, že máte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Tešíme sa na stretnutie.

Zaslaním životopisu nám zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Osobné údaje sú uchovávané po dobu 1 mesiaca od zverejnenia ponuky, po uplynutí uvedenej doby budú vymazané zo systému alebo zlikvidované skartovaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Visio - Pokročilý

  • prax min. 2 roky na asistentskej pozícii a v oblasti vedenia kancelárie/sekretariátu pre vyšší manažment,
  • vynikajúci self&time manažment,
  • znalosť administratívnej korešpondencie,
  • anglický jazyk (aktívna znalosť slovom a písmom), nemecký jazyk (výhodou),
  • komunikačné, organizačné a koordinačné zručnosti,
  • schopnosť riešiť problémové situácie, asertivita,
  • flexibilita, aktívny prístup k riešeniu úloh,
  • diskrétnosť a lojalita,
  • precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť,
  • schopnosť pracovať pod tlakom.

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

ID: 3073906  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou