Špecialista bankopoistenia - región Bratislava

Miesto práce
región Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • realizovať lektorskú a školiteľskú činnosť v regióne,
  • koordinovať a plánovať predaj bankopoistenia v trnavskom regióne,
  • poskytovať podporu predaja bankopoistenia na obchodných miestach banky,
  • analyzovať a vyberať cieľové skupiny,
  • spolupracovať pri akvizíciách na pobočkách banky a pri konzultáciách,
  • riešiť reklamácie a mimoriadne prípady,
  • spoluzodpovedať za plnenie plánu v regióne,
  • zabezpečiť a kontrolovať dostupnosť propagačných materiálov na predajných miestach,
  • aktívne komunikovať so všetkými úrovňami riadenia, komunikácia v rámci predajnej siete banky.

  • kvalitné zaškolenie a ďalšie nadstavbové školenia potrebné k výkonu práce,
  • osobný rozvoj a vzdelávanie,
  • motivujúce platové ohodnotenie,
  • služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely,
  • notebook s príslušenstvom, tablet,
  • mobilný telefón,
  • príspevok na DDP,
  • stravné nad rámec zákona.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku v elektronickej forme.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 1 mesiaca od zverejnenia ponuky vymazané zo systému, alebo zlikvidované skartovaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, financie, poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • vysokoškolské vzdelanie, prax 2 roky, alebo
  • stredoškolské vzdelanie, prax 3 roky,
  • platné osvedčenie o absolvovaní osobitného finančného vzdelávania – stredný stupeň odbornej spôsobilosti v sektore poistenie alebo zaistenie – VÝHODOU,
  • skúsenosti s koučingom, vzdelávaním a motiváciou tímu,
  • reprezentatívne vystupovanie, komunikačné a organizačné schopnosti,
  • negociačné a prezentačné schopnosti,
  • orientácia na dosahovanie cieľov,
  • prax v poisťovníctve/bankovníctve VÝHODOU,
  • analytické a logické myslenie,
  • aktívny prístup k práci,
  • ochota denne cestovať za pracovnými povinnosťami,
  • aktívny vodič (najazdených min. 20 000km),
  • práca NIE JE VHODNÁ pre absolventa.

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

ID: 2569853  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou