Produktový manažér pre bankopoistenie

Headquarters: Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, 831 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odbor Podpory predaja a marketingu v spoločnosti, ktorá je jednotkou na poistnom trhu, hľadá Produktového manažéra pre bankopoistenie s preukázateľnými skúsenosťami v oblasti manažmentu životného cyklu produktu, inovatívnym myslením a schopnosťou uviesť veci do praxe. Produktový manažér sa pripojí k tímu zodpovednému za riadenie portfólia produktov ŽIVOTNÉHO POISTENIA a bude spolupracovať s interným aj externým zákazníkom s cieľom zhodnotiť príležitosti pre nové produkty a navrhnúť revízie existujúcich produktov.
Pozícia manažéra zahŕňa tieto činnosti:
  • definovanie parametrov nových produktov životného poistenia,
  • definovanie špecifikácií pre vývoj produktov životného poistenia,
  • koordinácia pri zavádzaní produktov do portfólia poisťovne a banky,
  • definovanie procesov a usmernení spojených s predajom produktov,
  • testovanie produktov v predajnom systéme,
  • zodpovednosť za pravidelné sledovanie výkonnosti a hodnotenie produktov,
  • príprava produktových a obchodných analýz a iných reportov,
  • sledovanie a vyhodnocovanie nových trendov na trhu bankopoistenia a životného poistenia,
  • príprava produktových a školiacich materiálov,
  • spolupráca s externými partnermi.

Čo ponúkame my:

  • príjemné pracovné prostredie s profesionálnou podporou,
  • zaujímavú a mnohostrannú prácu v silnej a dynamickej spoločnosti s medzinárodnou účasťou,
  • osobný rozvoj,
  • kvalitné zaškolenie a ďalšie nadstavbové školenia potrebné k výkonu práce,
  • zvýšený príspevok na stravné,
  • príspevok na DDP a ďalšie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis v SLOVENSKOM jazyku v elektronickej forme.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Tešíme sa na stretnutie.

Zaslaním životopisu nám zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti za účelom zabezpečenia aktivít spojených s výberovým procesom. Osobné údaje sú uchovávané po dobu 1 mesiaca od zverejnenia ponuky, po uplynutí uvedenej doby budú vymazané zo systému alebo zlikvidované skartovaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer, marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

  • SŠ vzdelanie s maturitou - prax v oblasti poisťovníctva alebo bankovníctva PODMIENKOU, alebo
  • VŠ vzdelanie –prax v oblasti poisťovníctva alebo bankovníctva PODMIENKOU,
  • prax v oblasti vývoja produktov životného poistenia VÝZNAMNOU VÝHODOU,
  • analytické myslenie, samostatnosť, tvorivosť, iniciatívnosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie,
  • znalosť MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

ID: 2075597  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou