Právnik spoločnosti

BNP Paribas Cardif Poisťovna, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2020, resp. dohodou
1 250 - 1 500 EUR/mesiacvýška základnej mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta, ďalšie zložky mzdy - 13. plat, ročné odmeny,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš súčasťou nášho právneho odboru spoločnosti a budeš zodpovedný/á za:
• prípravu, tvorbu a aktualizáciu poistných zmlúv, ich príloh a dodatkov, súvisiacich formulárov a tlačovín, všeobecných a osobitných poistných podmienok
• prípravu, tvorbu a aktualizáciu sprostredkovateľských zmlúv, zmlúv o spolupráci, ich príloh a dodatkov
• sledovanie legislatívnych podmienok a legislatívnych zmien, analýzu ich dopadov na postupy a činnosť spoločnosti a ich implementáciu v praxi
• zaškoľovanie a podávanie informácií zamestnancom iných útvarov spoločnosti o legislatívnych zmenách a ich dopadoch na činnosť spoločnosti
• poskytovanie právnej podpory pre ostatné útvary spoločnosti, zamerané na zdokonaľovanie procesov v spoločnosti a spolupráca pri tvorbe interných predpisov a nariadení spoločnosti
• komunikáciu so zmluvnými partnermi a tretími stranami
• vyhotovovanie reportov za zverenú oblasť činnosti pre vedenie spoločnosti a pre materskú spoločnosť v anglickom jazyku

Ponúkame Ti:
• zaujímavú a zodpovednú prácu
• prácu v mladom kolektíve
• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím

• zamestnanecké výhody a benefity ako:
príspevky na cestovné do a z práce
príspevky zo SF na šport a kultúru
dobíjacie Edenred karty na stravovanie (príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom bez príspevku zamestnanca)
jazykové kurzy
príspevky pri životných udalostiach, napr. pracovné/životné jubileum
a ďalšie

Pozícia je obsadzovaná na dobu určitú počas zastupovania zamestnankyne na rodičovskej dovolenke. Bližšie informácie poskytneme na osobnom pohovore. Práca je ideálna pre právnika so začínajúcou praxou na získanie a prehĺbenie skúseností z pracovnej praxe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame:
• predchádzajúca prax v oblasti občianskeho práva,
obchodného práva alebo v oblasti finančníctva je výhodou

• osobnostné predpoklady :
 Logické, analytické myslenie,
 Systematický prístup k práci,
 Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť,
 Dobré komunikačné schopnosti, umenie jednať s ľuďmi,
 Flexibilita, schopnosť práce pod tlakom

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., patrí do renomovanej finančnej skupiny BNP Paribas, súčasťou ktorej je i BNP Paribas Cardif, stopercentný vlastník BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

BNP Paribas Cardif je poisťovacia divízia finančnej skupiny BNP Paribas, svetovej jednotky
na trhu v oblasti poistenia schopnosti splácať finančné záväzky a jednej z 10-tich najväčších poisťovateľov v Európe pôsobiaci na 3 kontinentoch – v Európe, Ázii a Južnej Amerike.

Obchodný model spoločnosti je postavený na širokej distribučnej sieti obchodných partnerov, medzi ktorých patria svetové banky, nebankové spoločnosti poskytujúce finančné služby, retailové obchodné siete a nezávislí finanční sprostredkovatelia.
BNP Paribas Cardif pôsobí v súčasnosti v 33 krajinách sveta a zamestnáva 8-tisíc zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1844004  Dátum zverejnenia: 7.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac