Junior aktuár

BNP Paribas Cardif Poisťovna, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7/B, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Modelovanie finančných tokov a poistných záväzkov v súvislosti s prístupom Solvency II (obsluha projekčného modelu v systéme iWorks Prophet)
Spolupráca pri výpočte kapitálových požiadaviek v rámci Solvency II
Podpora kalkulácií pre úsek riadenia rizík v oblasti ORSA, rizikového profilu spoločnosti, modelovania stresových scenárov
Podpora v oblasti výkazníctva v rámci Solvency II (3. pilier)
Spolupráca pri kalkulácii technických rezerv a príprava podkladov pre účtovnú závierku
Účasť pri tvorbe obchodných plánov a rozpočtu spoločnosti
Štúdie a analýzy existujúceho portfólia
Spolupráca s aktuármi z ústredia spoločnosti v Paríži či v rámci regiónu CEE

Zaujímavá a zodpovedná práca so zodpovedajúcim platovým ohodnotením
Práca v mladom kolektíve
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím
Mnohé zamestnanecké benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poistná a finančná matematika, štatistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Analytické schopnosti
Dobré prezentačné a komunikačné schopnosti
Svedomitosť, samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, trpezlivosť
Časová flexibilita a vysoké pracovné nasadenie

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., patrí do renomovanej finančnej skupiny BNP Paribas, súčasťou ktorej je i BNP Paribas Cardif, stopercentný vlastník BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

BNP Paribas Cardif je poisťovacia divízia finančnej skupiny BNP Paribas, svetovej jednotky
na trhu v oblasti poistenia schopnosti splácať finančné záväzky a jednej z 10-tich najväčších poisťovateľov v Európe pôsobiaci na 3 kontinentoch – v Európe, Ázii a Južnej Amerike.

Obchodný model spoločnosti je postavený na širokej distribučnej sieti obchodných partnerov, medzi ktorých patria svetové banky, nebankové spoločnosti poskytujúce finančné služby, retailové obchodné siete a nezávislí finanční sprostredkovatelia.
BNP Paribas Cardif pôsobí v súčasnosti v 33 krajinách sveta a zamestnáva 8-tisíc zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1777448  Dátum zverejnenia: 7.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou