Referent pre styk s verejnosťou

POHOTOVOSŤ, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zapisovanie doručených súdnych rozhodnutí a rozhodnutí obecných/okresných úradov a zabezpečenie vyznačenia ich právoplatnosti aj v obchodných, občiansko- právnych, trestných a priestupkových veciach
• zapisovanie stavov a podstavov z doručených rozhodnutí orgánov činných v trestnom konaní, súdov, okresných úradov a doručených písomností z advokátskej kancelárie, písomností z exekútorských úradov, z doručených úmrtných listov
• vybavovanie agendy preplatkov vrátane zabezpečenia zasielanie preplatkov klientom
• zastavovanie zrážok zo mzdy, vykonávaných na základe dohody o zrážkach zo mzdy
• úhrada súdnych poplatkov a iných poplatkov súvisiacich s podaniami spoločnosti
• telefonický a osobný kontakt s klientmi
• vkladanie listov do NUNTIO
• zapisovanie sprievodných nákladov
• evidencia došlej a odoslanej pošty
• komunikácia so súdmi, exekútorskými úradmi, orgánmi činnými v trestnom konaní a ďalšími orgánmi štátnej správy a územnej samosprávy

Flexibilný systém rozvoja a vzdelávania - Cafetéria vzdelávania.

Rozsiahle portfólio benefitov fitnessu a kultúry. Celkom 12 - 14 platov podľa kvality výkonu. Pravidelné wellness a aktivity breaks v zime a v lete. Možnosť až troch "sick days" bez nutnosti predložiť potvrdenie lekára.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Prax min. 3 roky v administratíve, samostatnosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie.

Spoločnosť je súčasťou holdingu s kapitálovou účasťou vo viacerých oblastiach slovenského hospodárstva. Holding si vytvoril stabilitu a vlastné finančné zázemie najmä vďaka schopnosti rýchlo reagovať na požiadavky meniaceho sa trhu, dobrom rozložení portfólia svojich aktivít v oblasti úverov a financovania, službách korporáciám a outsourcingu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

POHOTOVOST, s.r.o.
Pribinova 25
811 09 Bratislava
ID: 2730597   Dátum zverejnenia: 20.9.2016