Asistent/ka výkonného riaditeľa

POHOTOVOSŤ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• skúma a vybavuje korešpondenciu riaditeľov, ktorá vyžaduje hĺbkovú znalosť firemnej politiky a procesov a zaisťuje následné kroky
• vyhľadáva a vyberá pre vedenie spoločnosti potrebné dokumenty z interných a externých zdrojov
• zaisťuje dobrú koordináciu informácií a aktivít vo vzťahu k iným predstaviteľom vedenia a sekretariátom, zaisťuje dodržiavanie smerníc a pravidiel a zavedených postupov pri vzájomnej komunikácii
• pripravuje prehľady a dokumentáciu, do ktorej vkladá osobné znalosti a využíva syntetické schopnosti pri ich príprave
• vystupuje ako recepcia pre riaditeľov, vybavuje dôverné záležitosti, preberá telefonické hovory, prezerá korešpondenciu s cieľom ušetriť čas riaditeľov, dohovára cesty a schôdzky
• zúčastňuje sa a vytvára zápisy z jednaní a pravidelných porád
• vytvára a organizuje systém zakladania dokumentov pre riaditeľov
• vedie agendu autoparku pridelených motorových vozidiel
• vedie evidenciu nákladov kancelárie riaditeľov spoločnosti, zabezpečuje drobné nákupy
• vykonáva správu dokumentov v systéme NUNTIO
• zabezpečuje správu kontaktov riaditeľov
• rieši samostatné projekty podľa individuálneho zadania

Rozsiahle portfólio zamestnaneckých výhod, flexibilný systém rozvoja a vzdelávania - Cafetéria vzdelávania.
Rozsiahle portfólio benefitov fitnessu a kultúry. Celkom 12 - 14 platov podľa kvality výkonu. Pravidelné wellness a activity breaks v zime a v lete. Možnosť až troch "sick days" bez nutnosti predložiť potvrdenie lekára.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis do 14 dní. Foto je vítané. Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 15 dní od Vášho zaslania, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorý bude v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na asistentskej pozícii min. 3 roky,
organizácia vlastnej práce, komunikatívnosť, flexibilita. Foto nutné!

Spoločnosť je súčasťou holdingu s kapitálovou účasťou vo viacerých oblastiach slovenského hospodárstva. Holding si vytvoril stabilitu a vlastné finančné zázemie najmä vďaka schopnosti rýchlo reagovať na požiadavky meniaceho sa trhu, dobrom rozložení portfólia svojich aktivít.
• Finančné služby v oblasti úverového financovania.
• Finančné služby v oblasti spotrebiteľských úverov a splátkového predaja.
ID: 2334266  Dátum zverejnenia: 19.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou