Účtovný referent - 2 osoby

POHOTOVOSŤ, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Bratislava
Termín nástupu
10.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. osoba:
- spracovanie prvotných dokladov (pokladňa, banka, faktúry), ich príprava na zaúčtovanie
- obsluha „NUNTIO“, t. j. vykonávanie všetkých aktivít spojených s pridelenou činnosťou finančnému oddeleniu
- vybavovanie bežnej korešpondencie
- ostatné účtovné agendy podľa potreby
- riešenie iných operatívnych úloh pridelených nadriadeným
- prax v účtovnom programe POHODA výhodou

2. osoba:
- spracovanie zúčtovaní firemných pôžičkární a regionálnych agentúr
- spracovanie prvotných dokladov, ich príprava na zaúčtovanie – doklady predložené v zúčtovaniach firemných pôžičkární a regionálnych agentúr
- vedenie evidencie zmlúv firemných pôžičkární a regionálnych agentúr, vykonávanie aktivity vecná kontrola v procese schvaľovania faktúr z titulu firemných pôžičkární a regionálnych agentúr vo WF Faktúry (NUNTIO)
- vykonanie finančných analýz podľa potreby, požiadavky
- vykonanie drobnej administratívy: balenie korešpondencie, faxovanie a pod.

Rozsiahle portfólio zamestnaneckých výhod, flexibilný systém rozvoja a vzdelávania - Cafetéria vzdelávania.
Rozsiahle portfólio benefitov fitnessu a kultúry. Možnosť 13. a 14. platu - podľa kvality výkonu. Pravidelné wellness a activity breaks v zime a v lete. Možnosť až troch "sick days" bez nutnosti predložiť potvrdenie lekára.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štrukturovaný životopis faxom, emailom na adresu spoločnosti. Foto je vítané.

Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 15 dní od Vášho zaslania, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorí bude v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

financie

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, organizačné schopnosti. Požadovaná prax v odbore min. 1 rok.

Spoločnosť je súčasťou holdingu s kapitálovou účasťou vo viacerých oblastiach slovenského hospodárstva. Holding si vytvoril stabilitu a vlastné finančné zázemie najmä vďaka schopnosti rýchlo reagovať na požiadavky meniaceho sa trhu, dobrom rozložení portfólia svojich aktivít.
• Finančné služby v oblasti úverového financovania.
• Finančné služby v oblasti spotrebiteľských úverov a splátkového predaja.
ID: 1941852  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou