Referent pôžičkárne

POHOTOVOSŤ, s.r.o.

Miesto práce
okres Trebišov
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva poradenské a administratívne činnosti spojené s poskytnutím úverov, asistuje POS v jeho prítomnosti.
• Zodpovedá za efektívnu realizáciu inkasného procesu a vymáhania dlžných súm pri všetkých zmluvách príslušnej RA, ktoré sú v 2.verzii SK
• Samostatne a na základe podkladov RR realizuje telefonický a písomný kontakt s klientom v príslušnom stave zmluvy, realizuje inkasné telefonáty na určené skupiny klientov a realizuje priebežný servis pre klientov pri splácaní a omeškaní splácania
• Zodpovedá za prevzatú a pridelenú finančnú hotovosť, vystavuje potvrdenia o prevzatí a vydaní finančných prostriedkov klientom
• Aktívne vyhľadáva nových klientov pre Firemnú pôžičkáreň, pracuje so starými klientmi a realizuje písomné, sms, alebo emailové pozvánky do Firemnej pôžičkárne
• V spolupráci s regionálnym riaditeľom plánuje a eviduje efektivitu inzercie Firemnej pôžičkárne a zároveň dbá na správnu propagáciu Firemnej pôžičkárne a spoločnosti POHOTOVOSŤ, s.r.o.
• Asistuje POS v rámci Firemnej pôžičkárne pri práci s firemným systémom, realizuje činnosti a úkony spojené s evidenciou, kontrolným procesom a zúčtovacím procesom žiadostí a zmlúv POS

Portfólio benefitov, celkom 12 - 14 platov podľa kvality výkonu. Pravidelné wellness a aktivity breaks v zime a v lete.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štrukturovaný životopis faxom, emailom na adresu spoločnosti. Prosím uveďte názov pozície, na ktorú reagujete. Foto je vítané.
Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 15 dní od Vášho zaslania, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorý bude v znení: "Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti,. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchod, financie

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Znalosť práce s PC.
Samostatnosť, flexibilita, organizačné a komunikačné schopnosti.
Precíznosť, zodpovednosť, skúsenosti s prácou v administratíve.
Profesionálny prístup.

Spoločnosť je súčasťou holdingu s kapitálovou účasťou vo viacerých oblastiach slovenského hospodárstva. Holding si vytvoril stabilitu a vlastné finančné zázemie najmä vďaka schopnosti rýchlo reagovať na požiadavky meniaceho sa trhu, dobrom rozložení portfólia svojich aktivít.
• Finančné služby v oblasti úverového financovania.
• Finančné služby v oblasti spotrebiteľských úverov a splátkového predaja.
ID: 1825877  Dátum zverejnenia: 6.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou