Operátor výroby polotovarov v obuvníckej výrobe

Podotech s.r.o.

Miesto práce
Jánošíkova 7/B, Senec
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha rezacieho plotra , príprava materiálov a polotovarov do výroby. Príprava materiálov, objenávanie materiálov a vstupná kontrola materiálov.

Práca v mladej dobre sa rozvíjajúcej firme. Práca v kolektíve. Stravné lístky. Bonusové príplatky za nadštandardné vybavenie objednávok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Spoločnosť s vlastnou dielňou na výrobu ortopedickej obuvi sa zameriava na výrobu, distribúciu a priamy predaj ortopedickej obuvi, ortéz a protéz. Spoločnosť sa orientuje na nové trendy v oblasti ortopedickej-protetiky a je stabilným partnerom pre ľudí so zdravotným problémom a znevýhodnením na Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Jánošíkova 7/B
90301 Senec
ID: 2760814   Dátum zverejnenia: 11.10.2016