Ortopedický technik / Asistent ortopedického technika

Podotech s. r. o.

Miesto práce
Bratislava / Senec, Bratislava, okres Senec
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca a komunikácia s pacientom / klientom / medicínskym personálom
- odborné poradenstvo / konzultácie pri požiadavkách na zabezpečenie ortopedickej obuvi, ortéz a iných zdravotníckych pomôcok
- odoberanie merných podkladov pre výrobu ortopdickej obuvi a ortéz
- výroba NTT ortéz
- asistencia v oblasti administratívnych činností spoločnosti
- aktívna práca s počítačom / pokladňou

Ponúkame vám prácu v mladej rozvíjajúcej sa perspektívnej spoločnosti s možnosťou ďalšieho profesijného a kariérneho rastu.

Prosíme záujemcov o prácu v našej spoločnosti o zasielanie životopisov spolu s krátkym motivačným listom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ortopedický technik, zdravotníctvo, ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca práca v zdravotníctve výhodou
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- tvorivosť, kreativita a schopnosť prezentovať
- empatia voči ľuďom so zdravotným problémom a postihnutím
- iniciatívnosť a ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
- trpezlivosť a tímová spolupráca
- manuálna zručnosť a technická gramotnosť

Spoločnosť Podotech, s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 10 rokov s cieľom reagovať na potreby pacientov vyžadujúcich komplexnú zdravotnú starostlivosť v oblasti ortopédie a technickej ortopédie. Poskytujeme lekárenskú starostlivosť v ortopedickej protetike a zároveň sme poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v špecializovanom odbore ortopédia a ortopedická protetika. Svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve. Sme akreditované výučbové zdravotnícke zariadenie MZSR v odbore ortopedická protetika pod záštitou Univerzity Komenského v Bratislave. Podotech, s.r.o. je jedna z mála firiem pôsobiacich na Slovensku s vlastnou dielňou na výrobu individuálne zhotovovaných ortopedicko-protetických pomôcok vrátane ručnej výroby ortopedickej obuvi a ortopedických vložiek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2653822  Dátum zverejnenia: 19.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou