Majster výroby

Podhoran Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Cerovská 154, 900 81 Šenkvice, Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
nástupný plat 1000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha VZV - prísun materiálu, nakládka a vykládka LKW
- Plánovanie a riadenie výroby na pridelenom úseku
- Vedenie a motivovanie tímu cca. 4 - 6 výrobných pracovníkov
- Kontrolovanie výkonnosti tímu, hodnotenie pracovníkov, vedenie evidencie výkonov
- Plánovanie pracovného času zamestnancov
- Zabezpečenie efektívneho využitia zariadení
- Spolupráca s obchodní tímom pre zabezpečenie optimálnych výrobných tokov
- Vedenie skladovej evidencie
- Zabezpečenie bezporuchovosti strojov a ich pravidelná údržba

- Práca pre úspešnú a stabilnú zahraničnú spoločnosť
- Samostatná a zodpovedná pozícia
- Možnosť profesijného rastu
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Náborový príspevok 500 EUR (vyplatenie v prvej mesačnej mzde po dosiahnutí požadovaného výkonu)

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Cerovská 154, 900 81 Šenkvice

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

- Prax vo vedení VZV - PODMIENKOU!!!
- Platný preukaz na VZV výhodou
- Skúsenosť s vedením a plánovaním výroby výhodou
- Skúsenosti s vedením a motivovaním zamestnancov výhodou
- Zodpovedný prístup, samostatnosť, schopnosť riešiť problémy
- logické myslenie

Podhoran Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Podhoran Černíkov a.s., ktorá sa zaoberá výrobou paliet od roku 1992. V súčasnosti zamestnáva približne 150 zamestnancov. Ročne dodáva viac ako 3,3 milióny paliet, z čoho 70% pripadá na výrobu nových paliet a 30% na opravy a recykling. Táto produkcia radí Podhoran Černíkov a.s. medzi najväčších výrobcov a poskytovateľov služieb v oblasti paletového hospodárstva v Českej republike.

Podhoran Černíkov a.s. je zakladajúcim členom PODHORAN GROUP, do ktorej patria spoločnosti Podhoran Poľsko Sp. z o.o., rok založenia 2009, Podhoran Slovakia, s.r.o. rok založenia 2012 a Podhoran Hungary Kft v roku 2014. Cieľom skupiny Podhoran Group je zabezpečiť rovnakú kvalitu služieb v celej strednej Európe, k čomu nám napomáha naše technické zázemie (8 automatických výrobných liniek), prepracovaná logistika a optimálne rozloženie výrobných závodov. Samozrejmosťou je individuálny prístup ku každému zákazníkovi s cieľom poskytnúť mu najvýhodnejšie riešenie. Klientmi Podhoran Group sú veľké renomované spoločnosti aj stredné a malé firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cerovská 154
900 81 Šenkvice
ID: 2414502   Dátum zverejnenia: 18.10.2016