Hľadáme šikovných čašníkov/čašníčky pre novú reštauráciu s moderným prístupom k stravovaniu.

Pod Štrekou, s. r. o.

Miesto práce
Gen. M. R. Štefánika 65, Stará Turá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 500 EUR/mesiacHorná hranica mzdy nie je výškovo obmedzená. K základnej mzde bude pripočítaný dochádzkový bonus + % z tržby + tringelty + všetky zákonné príplatky za víkendy a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš pracovať v novej, modernej reštaurácii, ozvi sa!
Tvojou úlohou bude:

- obslúžiť zákazníkov k 100% spokojnosti,

- príprava nápojov - káva, nealko - alko nápoje,

- prijímanie objednávok, servírovanie objednávok,

- dodržiavanie hygienických štandardov, udržiavanie poriadku za barom a na prevádzke,

- práca s pokladňou.

Budete pracovať v novom a modernom prostredí, ktoré ponúka rast a rozvoj .

- Máte možnosť podieľať sa na tvorbe tímu.

- Ponúkame dochádzkový bonus vo výške 100 €.

- Získate % z tržby.

- Budete mať prístup k tréningovým a vzdelávacím programom.

- Získate prístup k zamestnaneckým výhodám a zľavám.

Ak máš záujem pracovať v modernom prostredí, zároveň pracovať aj na sebe, vzdelávať sa a chceš prispieť k vybudovaniu TOP reštaurácie, neváhaj a kontaktuj nás.
Ozveme sa každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nepôjde to bez:

- Pozitívneho prístupu k práci

- Zodpovedného prístupu

- Schopnosti pracovať v tíme

- Flexibility a ochoty učiť sa nové veci

- Dobrej komunikácie s hostami

- Schopnosti pracovať aj v stresových situáciách

Reštaurácia Pod štrekou je nová reštaurácia v Starej Turej, ktorá ponúka kvalitnú, modernú kuchyňu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4789928  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac