Autorizovaný bezpečnostný technik, Technik požiarnej ochrany

POBEST, s.r.o.

Miesto práce
Zavarská 10/H, Trnava, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre Autorizovaného bezpečnostného technika, Technika požiarnej ochrany, ktorý bude vykonávať činnosti pre našich zazmluvnených klientov, v zmysle platných právnych noriem - napr. školenia, odborné prípravy, vypracovávanie dokumentácií OPP a BOZP, vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok, riešenie pracovných úrazov a pod.

- možnosť kariérneho rastu
- finančné odmeny
- vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Podmienkou je, aby uchádzač o túto pracovnú pozíciu bol osobou s odbornou spôsobilosťou a to:

- autorizovaný bezpečnostný technik (osvedčenie)
- technik požiarnej ochrany (osvedčenie)
- andragogické minimum

Vyžadujeme:

- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilitu a odolnosť voči stresu
- logické myslenie a precíznosť
- vysoké pracovné nasadenie a ochotu pracovať nadčas
- samostatnosť a zodpovednosť

Komplexné zabezpečenie činností Technika požiarnej ochrany, Autorizovaného bezpečnostného technika, posudzovanie protipožiarnej bezpečnosti stavieb, inštalácie stabilných hasiacich zariadení, predaj požiarneho materálu, osobných ochranných pracovných pomôcok, vykonávanie auditov IMS, životné prostredie, civilná ochrana, ochrana osobných údajov, inštalácie SHZ a EPS.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Zavarská 10/H
917 00 Trnava
ID: 1601987   Dátum zverejnenia: 11.10.2016