Automechanik osobných automobilov

PO CAR, s.r.o.

Miesto práce
Petrovianska 1, Prešovský kraj, okres Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
platové ohodnotenie je závislé od výšky výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v autorizovanom servise VW, ŠKODA,AUDI,SEAT
- mechanické opravy motorových vozidiel
- diagnostikovanie porúch osobných a úžitkových vozidiel
- pneuservisné činnosti
- servisné prehliadky a inšpekčné servisy

- práca v zohratom a priateľskom kolektíve
- práca v moderne zariadenom autoservise s najnovšími technológiami
- vzdelávanie v odbore na zvýšenie kvalifikácie
- primerané sociálne benefity

Pracovná pozícia nie je vhodná pre uchádzača bez skúseností v odbore.
Informácie telefonicky nepodávame. Svoje životopisy a motivačný list zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 15.08.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- hľadáme človeka schopného samostatne a zodpovedne pracovať, pri práci rozmýšľať a ochotného vzdelávať sa

Spoločnosť PO CAR, s.r.o. Prešov sa zaoberá autorizovaným predajom vozidiel značiek Škoda, VW, AUDI, autorizovaným servisom vozidiel značiek Škoda, SEAT, VW a AUDI, predajom originálnych náhradných dielov a príslušenstva týchto značiek a doplnkovými službami pre motoristov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3126836  Dátum zverejnenia: 10.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové ohodnotenie je závislé od výšky výkonov