Grantový konzultant/business developer

PNO SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
• motivačný, podľa úrovne skúseností;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• konzultácie k projektovým zámerom v rámci národných a európskych grantových schém a štátnej pomoci
• monitorovanie grantových a investičných príležitostí pre domácich a zahraničných klientov
• príprava projektových žiadostí o poskytnutie nenávratného finančného príspevku a ich príloh
• tvorba rozpočtov k projektom, finančných analýz, podnikateľských plánov
• sledovanie a spracovávanie vyhlásených výziev a aktuálnych usmernení k výzvam
• komunikácia s príslušnými riadiacimi orgánmi
• sledovanie hodnotiaceho procesu a komunikácia s klientom o priebehu hodnotiaceho procesu
• implementácia schválených projektov
• príprava prezentácií a reprezentácia firmy na obchodných stretnutiach
• aktívne organizovanie stretnutí pre management – akvizičné aktivity

Ponúkame:
• Zázemie medzinárodnej profesionálnej firmy
• Referenčné auto
• PNO ACADEMY - in house vzdelávanie zabezpečované materskou spoločnosťou resp. externými školiteľmi podľa oblasti zaradenia a plánu osobnostného rastu
• Medzinárodné eventy so zahraničnými kolegami
• Ročné bonusy
• Refundácia zdravotných nákladov

Pošlite Vaše CV v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt. Prosíme o zasielanie CV len zo strany uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Spätne budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požiadavky na kandidáta
• skúsenosti v relevantnej oblasti min. 2 roky, konkrétne:
• všeobecné poznatky o projektovom manažmente v nadväznosti na štrukturálne fondy
• tvorba projektových žiadostí a ich príloh - najmä prieskum trhu
• príprava podnikateľských plánov, marketingových štúdií a štúdií uskutočniteľnosti výhodou
• skúsenosť s programom HORIZONT 2020, SME INSTRUMENT
• znalosť spracovania ekonomicko-finančných plánov a analýz, cost-benefit analýzy
• základy spracovávania rozpočtov
• dobrá orientácia v oblasti verejného financovania (Štrukturálne fondy, štátna pomoc a iné finančné mechanizmy)
• skúsenosti v oblasti finančníctva a peňažníctva výhodou
• profesionálne a príjemné vystupovanie

Osobnostné charakteristiky
• veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• schopnosť pracovať s dodržiavaním termínov
• dobrý time manažment, časová flexibilita, odolnosť voči stresu
• pozitívny a zodpovedný prístup k práci
• kreativita, samostatnosť, zodpovednosť, dobré organizačné schopnosti
• tímový hráč
• výborné analytické myslenie

PNO SK s.r.o. ako člen skupiny PNO Consultants je pôvodom holandská konzultačná spoločnosť v oblasti grantového poradenstva s takmer 30 ročnou praxou, 500 konzultantmi v 40 pobočkách v celej Európe, vďaka čomu sa radí medzi silné nadnárodné konzultačné spoločnosti v rámci Európy. Ako vôbec prvá na trhu poskytovala svojim klientom profesionálne služby pri získavaní a efektívnom využívaní finančných výpomocí už v roku 1984.
Na Slovensku svojim zamestnancom spoločnosť ponúka možnosť pracovať v mladom kreatívnom kolektíve v stabilnej medzinárodnej firme.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2061115  Dátum zverejnenia: 1.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: • motivačný, podľa úrovne skúseností;