Predavačka v mäso údeninách

PMU spol.sr.o.

Košice (Sídlisko Ťahanovce aj Furča ), Sobrance OD Lidl - údenárstvo BARTOŠ, Košice, okres Sobrance
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aranžovania pultu , doplnenie tovaru , predaj , inkasovanie platidiel , sledovanie záruk , udržiavanie čistoty a predpisov

dobrý kolektív , príplatok za sviatky , víkendy , zamestnanecké stravné lístky , pracovná odev

V prípade záujmu o pracovné miesto poprosím o zaslanie životopisu na zverejnenú mailovú adresu , vybraných uchádzačov pozveme na výberové konanie .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Práca s registračnou pokladňou , práca s mäsom, hygienické minimum , zdravotný preukaz

Spoločnosť PMU prevádzkuje sieť moderných maloobchodov s mäsom a údeninami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1781976  Dátum zverejnenia: 25.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou