Riaditeľ montážnej správy

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
2 000,- EUR/mesiac základná zložka v závislosti od skúseností + odmeny *

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexné riadenie a vedenie montážnej správy v KE - U.S.Steel
  • získavanie a riadenie zákaziek, business development
  • zodpovednosť za financie a chod montážnej správy
  • spolupráca pri vytváraní cien (úzka spolupráca s obchodnou divíziou a divíziou realizácie)
Miesto výkonu práce: U.S.Steel - Košice

  • možnosť profesného rastu,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania,
  • rekondičné pobyty, bohatý sociálny program

V prípade záujmu zašlite profesný životopis s kontaktnými údajmi.
Zároveň nám zasielajte súhlas so spracovávaním osobných údajov.
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • skúsenosti s vedením a organizovaním ľudí,
  • samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • vysoké pracovné nasadenie,
  • dynamická osobnosť nasmerovaná na jasný cieľ

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúkame komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 1899784  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000,- EUR/mesiac základná zložka v závislosti od skúseností + odmeny *