Všeobecná zdravotná sestra do Nemecka

PMK Medical Care s.r.o.

Miesto práce
celé Nemecko, Nemecko
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zodpovedajúca kvalifikácii zdravotnej sestry
Všeobecné zdravotné sestry i so špecializáciou

Ďalšie informácie na:
www.pmk-medicalcare.de

– Vypracovaná metodika práce
– Pracovná zmluva na dobu neurčitú
– Po každom kurze pokračuje nový kurz

Ďalšie výhody po registrácii na www.pmk-medicalcare.de/sk

Informácie o výberovom konaní

Motto: PMK Váš partner pre budúcnosť

Chcete si zlepšiť budúcnosť a váš život?
Preto sme tu pre Vás my!!
Nemáte istotu pravidelnej mzdy za vykonanú prácu?
Pre nás je samozrejmosťou pravidelné odosielanie mzdy!!
Nemáte žiadne pracovné skúsenosti?
My dávame možnosť aj absolventom!!
Nehovoríte nemeckým jazykom a myslíte si, že sa ho nenaučíte?
Budete prekvapení, ako dobre a rýchlo sa nemecký jazyk naučíte v našich odborných intenzívnych kurzoch!

K dispozícii máte na výber dva jazykové vzdelávacie modely:
Vzdelávací program 1 – polointenzívny kurz:
Ste zamestnaní, chodíte do práce a prídete na kurz denne na 4 hodiny.
Vzdelávací program 2 – intenzívny kurz:
Ste nezamestnaní , nepracujete a navštevujete kurz 6 hodín denne .
Jazykový kurz trvá približne 3 – 4 mesiace.
Sme schopní zabezpečiť Vám jazykový kurz aj vo Vašom blízkom okolí.
Bližšie info na osobnom pohovore.

Neustále veľa firiem inzeruje "lukratívnu" prácu v Nemecku, ale realita sa líši od sľubov!!
Naša firma PMK Medical Care je držiteľom TÜV v Nemecku a s tým aj spojenú kolektívnu zmluvu!!
Cesta do Nemecka trvá len pár hodín, ktoré sa oplatí obetovať pre zlepšenie Vášho životného postavenia aj životnej úrovne vašich rodín!!
Bojíte sa tohto kroku? Prečo?

Vaša budúcnosť:
Lepšie pracovné podmienky.
Mzda, ktorá je zodpovedajúca Vášmu vzdelaniu!!
Váš budúci dôchodok je zabezpečený!!
Môžete Vaše deti finanančne podporovať v štúdiu či podľa aktuálnych potrieb!!
Vaša finančná situácia sa bude veľmi rýchlo zlepšovať!!
Využite túto možnosť a kontaktujte nás.
Radi zodpovieme všetky Vaše otázky, prediskutujeme detaily a pomôžeme Vám riešiť konkrétne situácie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce. Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti – Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov.

Kontaktná osoba pre SR a Maďarsko:

Bc. Eva Šoffovà
[email protected]

Kontaktní osoba pro ČR:

Mgr. Paulína Jesenková

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotné sestra. Pozícia je vhodná aj pre absolventov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Životopis zasielajte na e-mail:

Ďalšie informácie nájdete na:

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1861993  Dátum zverejnenia: 14.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/mesiac