Hľadáme lektora nemeckého jazyka

PMK Medical Care s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie jazykových kurzov nemčiny zameraných na prípravu budúceho zdravotníckeho personálu a personálu z oblasti remesiel (Elektrikári, Stolári...) do Nemecka.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame: Atraktívne platové ohodnotenie
Dlhodobú spoluprácu

Sme priamym partnerom zamestnávateľa pre kvalifikovaný zdravotnícky personál v Nemecku. Kandidátov sprostredkujeme pre našu materskú spoločnosť PMK Medical Care GmbH so sídlom v Nemecku, v Böblingen. Spoločnosť má pod sebou ďalších 13 pobočiek v Nemecku, ktoré sa výhradne špeciálizujú na oblasť zdravotníctva a starajú sa o početných klientov, ktorí potrebujú zdravotnícky personál.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Viac informácii nájdete na www.pmk-personal.de.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

• aktívna nemčina (expert /tlmočenie)
• certifikát alebo štátna skúška z nemeckého jazyka výhodou
• vysokoškolské vzdelanie
• trpezlivosť, odolnosť voči stresu, časová flexibilita,
• príjemné vystupovanie
• komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti nájdete na našej webstránke www.pmk-medicalcare.de

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1504411  Dátum zverejnenia: 24.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené na pracovnom pohovore