Všeobecné zdravotné sestry

PMK Medical Care s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď, alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
až 2300 EUR, bude upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zodpovedajúca kvalifikácii:
všeobecnej zdravotnej sestry
všeobecnej zdravotnej sestry so špecializáciou.

- Trvalý pracovný pomer (40 hodín týždenne)
- zmluva na dobu neurčitú
- pracovná zmluva s nemeckou PMK Medical Care
- postaráme sa o ubytovanie v Nemecku
- mesačná mzda 1800€
- naučíme Vás nemecký jazyk, disponujeme kvalifikovanými lektormi
- predfinancujeme jazykový kurz
- bez provízie

Informácie o výberovom konaní

Aktuálne obsadzujeme pozície po celom území Nemecka.
V prípade záujmu sa prosím uchádzajte svojím životopisom.
Jazykové kurzy pre zdravotné sestry sa otvárajú už v októbri v mestách Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Košice.
Pracovného pohovoru sa možno zúčastniť v uvedených mestách.
Vo Vašom emaily, prosím nezabudnite uviesť v ktorom meste máte záujem o pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

dopyt po kvalifikovanom zdravotníckom personále

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra, ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dlhodobo hľadáme zamestnancov s nasledujúcou kvalifikáciou:
 Zdravotná sestra
 Odborná zdravotná sestra
 Zdravotná sestra v domove dôchodcov

Požadujeme:
Splnenie požiadaviek na prijatie zdravotnej sestry do zamestnania v Nemecku (adekvátne vzdelanie Sš, Voš, Vš- odbor ošetrovateľstvo, alebo rôzne špecializácie s praxou, predpoklad získanie Európskeho osvedčenia z Ministersrstva zdravotníctva)

Informácie o spoločnosti nájdete na našej webstránke www.pmk-medicalcare.de

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1498471  Dátum zverejnenia: 26.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 2300 EUR, bude upresnené na pohovore