Dlhodobo hľadáme lekárov

PMK Medical Care s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce zodpovedajúca odbornej kvalifikácii:
Všeobecný lekár
Oborný lekár
Primár

Čo ponúkame:
Žiadne náklady a poplatky za evidenciu v našej databáze
Pomoc s jazykovou prípravou- dosiahnutá jazyková úroveň porovnateľná s oficiálnou úrovňou B1 behom krátkej doby
Vypracovaná jedinečná jazyková metodika, ktorú Vám ponúka iba spoločnosť PMK
Výuka nemeckého jazyka kvalifikovanými jazykovými lektormi
Ponuka rôznych pracovných príležitostí v Nemecku
Organizácia a dohodnutie osobného pohovoru s nastávajúcim zamestnávateľom
Podpora pri jednaní o zmluve a potrebnej integrácii
Prebratie všetkých administratívnych úloh potrebných pre úspešný štart v Nemecku

Prebudili sme Váš záujem? Tak sa prihláste na www.pmk-medicalcare.de, alebo si dohodnite termín osobného pohovoru na jednej z našich pobočiek PMK Medical Care s.r.o.:

PMK Medical Care s.r.o.
Gorkého 3
811 01 Bratislava

Centrum Albatros
Na Perštýně 1/342
11000 Praha 1
[email protected]
+420/ 734 144 348

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár, odborný lekár, primár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Požadované vzdelanie:

Ukončené štúdium na lekárskej fakulte, alebo odborné vzdelanie k ďalším pozíciam

Potvrdenie o uznání vzdelania / EU potvrdenie (potrebné pri ukončení vzdelania pred rokom 2004)

Plynulá znalosť nemeckého jazyka – Certifikát o jazykovej úrovni B2

Informácie o spoločnosti nájdete na našej webstránke www.pmk-medicalcare.de

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1498447  Dátum zverejnenia: 21.7.2014