Manipulant/ka strojných zariadení - (3 zmeny)

PMB Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Novonosická 503/5, 020 01 Púchov, okres Púchov
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
HM 690€ / 3zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníčky (príp.pracovníkov) do 3 ZMENEJ prevádzky na výrobu káblových zväzkov pre elektrotechnický priemysel (nie automotive).

Ide o obsluhu strihacích a krimpovacích automatických strojov (Komax-Gamma, Schleuniger, a i.).

PRAX VÝHODOU, nie však podmienkou - do práce budete zaučený.

Pracovný čas: ranná 6,15-14,15 hod., poobedná 14,15-22,15 hod., nočná 22,15-6,15 hod.

Tuzemské vlastníctvo a výlučne slovenský manažment.
Práca v rastúcej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Maximálne stabilné pracovné miesto.
Zamestnancom sú poskytované stravné lístky.
Nadstandardne príplatky za poobednú a nočnú zmenu.
Príjemný pracovný kolektív.

Kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, zodpovednosť a technická zručnosť.
PODMIENKOU je možnosť pracovať v 3-zmenej prevádzke.

PMB Slovakia, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenským vedením. Na trhu pôsobíme už 17 rokov. V súčasnosti zamestnávame približne 130 zamestnancov.
Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický a čiastočne aj pre automobilový priemysel, vedľajšou činnosťou je výroba a predaj OOPP. Informácie o našej spoločnosti nájdete aj na našom webe: www.pmb.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2877506  Dátum zverejnenia: 5.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: HM 690€ / 3zmeny