Koordinátor BOZP

PM Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinátor BOZP koordinuje oblasť bezpečnosti práce a ochrany zdravia pri práci na projektoch spoločnosti. Na konkrétnej stavbe je podriadený vedúcemu projektu (Project Manager).
Jeho pracovnou náplňou je hlavne:
1. Byť podrobne oboznámený a dokázať interpretovať zásady firemnej politiky BOZP, príslušné právne a ostatné predpisy súvisiace s BOZP, vnútorné predpisy a pokyny firmy PM Group a vyžadovať ich plnenie od ostatných účastníkov výstavby.
2. Poskytovať odbornú pomoc členom realizačného tímu pri riešení záležitostí súvisiacich s BOZP a spolupracovať pri tom s firemným manažérom BOZP.
3. Aktívne spolupracovať s realizačnými tímami pri spracovávaní, doplňovaní a aktualizácii ich vlastných plánov BOZP a kontrolovať ich tak, aby vždy boli dodržané firemné zásady a platná legislatíva s dôrazom na vyhodnotenie rizík, stanovenie bezpečných postupov práce a plánovanie opatrení hlavne proti pádu.
4. Organizovať potrebné školenia BOZP na stavbe podľa pokynov vedúceho projektu (Projektového manažéra) a pod metodickým vedením manažéra.
5. Zabezpečovať kontakt s bezpečnostnými technikmi a manažérmi všetkých účastníkov výstavby (zákazníka, zhotoviteľov, projektanta, atď.) a s príslušnými orgánmi štátneho odborného dozoru (napr. IBP), hasičským záchranným zborom, poskytovateľom prvej pomoci a ďalšími, podľa typu výstavby a konkrétnej situácie.
6. Mať prehľad o poskytovaní a zabezpečovaní odbornej prvej pomoci na stavbe.
7. Zabezpečovať podľa potrieb a pokynov vedúceho projektu (Projektového manažéra) koordináciu časti stavby alebo činností, ktoré bezprostredne súvisia s bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci.
8. Realizovať pravidelné kontroly BOZP na stavenisku podľa stanoveného plánu (denné, týždenné, mesačné) a ďalej i mimoriadne kontroly podľa potreby.
9. Zabezpečovať napĺňanie firemnej politiky BOZP v PMG a uplatňovať zásady bezpečnej práce na stavbe v zmysle platnej legislatívy SR.
10. Zabezpečovať dôslednú informovanosť a osvetu v oblasti BOZP na stavbe s využitím BOZP materiálov, školení, a pod.
11. Pripravovať a poskytovať podklady pre vytváranie reportov (mesačných správ, Risk register, a pod.).

Životopisy v slovenskom jazyku s uvedením referenčných projektov spolu so sprievodným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov prosím posielajte e-mailom na adresu: [email protected]. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- flexibilita, dôslednosť
- koncepčné, logické a strategické myslenie
- odolnosť voči stresu
- dobré komunikačné schopnosti
- skúsenosti s riadením tímu výhodou
- skúsenosti s prácou v tíme s veľkým počtom účastníkov na projekte a investormi výhodou
- skúsenosti so stavebnými projektami výhodou

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v stavebníctve, predovšetkým v oblasti poradenstva, projekčnej činnosti a riadenia realizácie stavieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3073795  Dátum zverejnenia: 23.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou