Technický dozor HVAC a TZB

PM Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 300 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technický dozor HVAC (VZT, Chladenie, ODT, Kúrenie, MaR) - je zodpovedný za priebeh a dokončenie pridelených častí projektov HVAC.
Jeho priamym nadriadeným je Manažér HVAC (VZT, Chladenie, ODT, Kúrenie, MaR).
K povinnostiam Technického dozora HVAC patrí hlavne:
- podrobné oboznámenie sa s projektovou dokumentáciou so všetkými detailami
- preverenie nadväznosti jednotlivých časti diela
- oboznámenie sa so zmluvnou dokumentáciou
- kontrola a koordinácia prác podľa riadiaceho HMG stavby, priebežná aktualizácia
prerokovávanie detailov so zhotoviteľmi a spätná väzba
- jednoznačné a korektné uplatňovanie zmluvných záväzkov zhotoviteľov na základe ich podrobnej znalosti
- osobný a nepretržitý dozor nad prácami zhotoviteľa na stavenisku v zmysle zmluvy, STN a KSP
- kontrola súladu vykonávaných prác s podmienkami vydaného stavebného povolenia
- uplatňovanie zásad bezpečnosti práce a priebežná kontrola ich dodržiavania, vrátane uplatňovania sankcií
- príprava mesačných správ, fotodokumentácie, zhromaždovanie a archivácia všetkých podkladov
- sledovanie nákladov, príprava podkladov pre správy o vývoji nákladov a ostatné interné výkazy, merania a kontrola vykonaných prác
- udržiavanie prehľadu o výmerách a zmenách v projekte, príprava a prerokovanie dodatkov k zmluvám v súlade so zmluvnými dohodami
- preberanie prác v zastúpení klienta, inventúry závad a nedorobkov a organizácia ich odstraňovania
- rokovanie s orgánmi štátnej správy a príslušnými úradmi v súvislosti so stavebným konaním až do riadnej kolaudácie

Životopisy v slovenskom jazyku s uvedením referenčných projektov spolu so sprievodným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov prosím posielajte e-mailom na adresu: [email protected] . Prosím uveďte aj kontaktné osoby na Vami uvedených referenčných projektoch. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- flexibilita, dôslednosť
- koncepčné, logické a strategické myslenie
- odolnosť voči stresu
- práca v tíme
- dobré komunikačné schopnosti
- skúsenosti s prácou v tíme s veľkým počtom účastníkov na projekte a investormi výhodou

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v stavebníctve, predovšetkým v oblasti poradenstva, projekčnej činnosti a riadenia realizácie stavieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3073721  Dátum zverejnenia: 2.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 300 EUR/mesiacdohodou