Asistent/ka

PM Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ivánska cesta 30/B, 82104 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent/ka bude podporovať riadny chod spoločnosti najmä v oblastiach:
- organizovanie pracovných stretnutí, podujatí, porád a školení
- administratívna podpora jednotlivých zložiek manažmentu spoločnosti
- komunikácia s internými a externými partnermi, štátnymi inštitúciami a jednotlivými oddeleniami spoločnosti
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
- zabezpečovanie chodu kancelárie z personálneho, organizačného a technického hľadiska
- evidovanie a archivácia dokumentov
- príprava podkladov a prezentácií pre marketingové a iné účely spoločnosti.
- zabezpečovanie servisu, reklamácií, výmeny a modernizácie jednotlivých hnuteľných a nehnuteľných častí majetku
- kontrola správnosti dodávateľských faktúr, zaistenie podkladov pre fakturáciu a sledovanie ich splatnosti
- organizácia a spracovanie podkladov dochádzky zamestnancov
- spoluvytváranie a udržiavanie primeraného pracovného prostredia
- spolupráca na príprave cenových ponúk spoločnosti vo výberových konaniach
- uvádzanie návštev spoločnosti

Životopis v slovenskom jazyku a súhlas so spracovaním osobných údajov prosím posielajte e-mailom. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Personalistika - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť, precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť a dôslednosť
- koncepčné a logické myslenie
- dobré komunikačné schopnosti
- dobrá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je podmienkou

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v stavebníctve, predovšetkým v oblasti poradenstva, projekčnej činnosti a riadenia realizácie stavieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2894192  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou