Stavebný manažér / Construction manager

PM Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, na základe schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebný manažér / Construction Manager je zodpovedný za prípravu, priebeh a dokončenie tých častí zmluvných záväzkov spoločnosti na určenom projekte, ktorými je v priebehu trvania tohto projektu poverovaný. Jeho priamym nadriadeným je Projektový manažér projektu.
Projektová dokumentácia a príprava:
kontrola a usmerňovanie projektu, monitorovanie postupu projekčných prác, previerka dokumentácie, evidencie, archív a distribúcia projektovej dokumentácie;
podrobné zoznámenie s projektovou dokumentáciou so všetkými detailmi, preverenie náväznosti a komunikácie s ostatnými členmi tímu v tejto veci;
Tendre a výber zhotoviteľov:
aktívne monitorovanie trhu, zisťovanie aktuálnych informácií o firmách na stavebnom trhu
dôkladné zoznámenie sa s obsahom dokumentácie odovzdanej projektantom
priebežný kontakt s firmami pracujúcimi na ponuke, overovaní, či od ponuky neodstúpi, či sa s niekým spojí, prejednávať prípadné kľúčové subdodávky atď.;
vyhodnotenie ponúk, získanie upresňujúcich informácií od finalistov, prejednanie prípadných zmien, ktoré nastali v projekte behom tendra
Zmluvná agenda:
príprava a prerokovávanie zmluvnej dokumentácie na základe výsledkov tendrového konania, zapracovanie prípadných zmien a úprav;
priebežná administrácia zmlúv
Stavebný dozor pri realizácii prác:
plánovanie a koordinácia prác podľa riadiaceho HMG stavby, priebežná aktualizácia, prejednávanie detailov so zhotoviteľmi a spätná väzba;
jednoznačné a korektné uplatňovanie zmluvných záväzkov zhotoviteľov na základe ich podrobnej znalosti;
osobný a nepretržitý dozor nad prácami zhotoviteľa na stavenisku - preberanie dielčích prác a odsúhlasovanie ďalšieho postupu, najmä u prác, ktoré budú ďalším postupom zakryté;
kontrola súladu vykonávaných prác s podmienkami vydaného stavebného povolenia;
zaisťovanie priebežnej geodetickej supervízie nad vykonávanými prácami a zhromažďovaním všetkých dokladov o meraní;
zaisťovanie priebežnej supervízie nad kvalitou práce, vrátane laboratórnych skúšok, a prípadných externých expertíz, vrátane návrhov na opatrení a prípadných sankcií;
uplatňovanie zásad bezpečnosti práce a priebežná kontrola ich dodržiavania, vrátane prípadných sankcií;
príprava mesačných správ, fotodokumentácie, zhromažďovania a archivácie všetkých dôležitých dokumentov, ktoré sa týkajú projektu alebo jeho častí;
sledovanie nákladov, príprava podkladov pre správy o vývoji nákladov a ostatné interné výkazy,
udržiavanie prehľadu o výmerách a zmenách v projekte, príprava a prejednávanie dodatkov k zmluvám v súlade so zmluvnými dohodami;
preberanie prác v zastúpení klienta, inventúry vád a nedorobených vecí a organizácia ich odstraňovania;
jednanie s orgánmi štátnej správy a príslušnými úradmi v súvislosti so stavebným konaním až do riadnej kolaudácie.

Životopisy v slovenskom jazyku s uvedením referenčných projektov spolu so sprievodným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov prosím posielajte e-mailom na adresu: [email protected] . Prosím uveďte aj kontaktné osoby na Vami uvedených referenčných projektoch. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- flexibilita, dôslednosť
- koncepčné, logické a strategické myslenie
- odolnosť voči stresu
- dobré komunikačné schopnosti
- skúsenosti s riadením tímu výhodou
- skúsenosti s prácou v tíme s veľkým počtom účastníkov na projekte a investormi výhodou

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v stavebníctve, predovšetkým v oblasti poradenstva, projekčnej činnosti a riadenia realizácie stavieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2628637  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, na základe schopností a skúseností uchádzača