Stavebný manažér so zameraním na technické zariadenie budov - HVAC (M&E manager)

PM Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, na základe schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

M&E Manager HVAC je zodpovedný za prípravu, priebeh a dokončenie tých častí zmluvných záväzkov
spoločnosti na určenom projekte, ktorými je v priebehu trvania tohto projektu poverovaný.
Jeho priamym nadriadeným je Projektový manažér projektu, na ktorý je pracovník zaradený.
K povinnostiam M&E Manager HVAC patrí hlavne:
Projektová dokumentácia a príprava
- kontrola a usmerňovanie projektu, monitorovanie postupu projekčných prác, previerka dokumentácie, evidencie, archív a distribúcia projektovej dokumentácie;
- podrobné zoznámenie sa s projektovou dokumentáciou so všetkými detailmi, preverenie nadväznosti a komunikácie s ostatnými členmi tímu v tejto veci;
Tendre a výber zhotoviteľov
- aktívne monitorovanie trhu, zisťovanie aktuálnych informácií o firmách na stavebnom trhu, výber a odporučenie firiem klientovi
- dôkladné zoznámenie sa s obsahom dokumentácie odovzdanej projektantom a spracovanie kompletnej tendrovej dokumentácie
- priebežný kontakt s firmami pracujúcimi na ponuke
- vyhodnotenie ponúk, získanie upresňujúcich informácií od finalistov, prerokovanie prípadných zmien, ktoré nastali v projekte behom tendra - doplnenie ponúk pred čistopisom zmluvy, zdôvodnenie a odporučenie;
Zmluvná agenda
- príprava a prerokovanie zmluvnej dokumentácie na základe výsledkov tendrového konania, zapracovanie prípadných zmien a úprav;
- priebežná administrácia zmlúv – t.j. dohľad nad dodržiavaním zmlúv, návrhy na korekciu odchýlok, príprava zmien, dodatkov
Stavebný dozor pri realizácii prác
- plánovanie a koordinácia prác podla riadiaceho HMG stavby, priebežná aktualizácia, prerokovávanie detailov so zhotoviteľmi a spätná väzba;
- jednoznačné a korektné uplatňovanie zmluvných záväzkov zhotoviteľov na základe ich podrobnej znalosti;
- osobný a nepretržitý dozor nad prácami zhotoviteľa na stavenisku
- kontrola súladu vykonávaných prác s podmienkami vydaného stavebného povolenia;
- uplatňovanie zásad bezpečnosti práce a priebežná kontrola ich dodržiavania, vrátane prípadných sankcií;
- príprava mesačných správ, fotodokumentácie, zhromaždovanie a archivácia všetkých podkladov
- sledovanie nákladov, príprava podkladov pre správy o vývoji nákladov a ostatné interné výkazy, merania a kontrola vykonaných prác
- udržiavanie prehľadu o výmerách a zmenách v projekte, príprava a prerokovanie dodatkov k zmluvám v súlade so zmluvnými dohodami;
- preberanie prác v zastúpení klienta, inventúry závad a nedorobkov a organizácia ich odstraňovania;
- rokovanie s orgánmi štátnej správy a príslušnými úradmi v súvislosti so stavebným konaním až do riadnej kolaudácie.

Životopisy v slovenskom jazyku s uvedením referenčných projektov spolu so sprievodným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov prosím posielajte e-mailom na adresu: [email protected] . Prosím uveďte aj kontaktné osoby na Vami uvedených referenčných projektoch. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- flexibilita, dôslednosť
- koncepčné, logické a strategické myslenie
- odolnosť voči stresu
- dobré komunikačné schopnosti
- skúsenosti s riadením tímu výhodou
- skúsenosti s prácou v tíme s veľkým počtom účastníkov na projekte a investormi výhodou
- skúsenosti aj z oblasti TZB - elektro výhodou

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v stavebníctve, predovšetkým v oblasti poradenstva, projekčnej činnosti a riadenia realizácie stavieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1222977  Dátum zverejnenia: 28.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, na základe schopností a skúseností uchádzača