Predavačka v športovom obchode

Plutvy s. r. o.

Plutvy.sk - všetko pre plávanie, šnorchlovanie, freediving a otužovanie, Šustekova, Petržalka, Slove
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.4.2024
1 400 EUR/mesiacNástupný plat 1400€ brutto. Mesačné motivačné odmeny. Teplý obed na základe vlastného výberu. Dostatok kávy, čaju a sacharidov. Šikovní, iniciativní kolegovia, ktorým záleží na svojej práci a napredovaní firmy sú u nás náležite finančne odmenení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do predajne Plutvy.sk hľadáme novú kolegyňu / kolegu na pozíciu predavačka / asistentka predaja.

Náplňou práce je osobná, telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi; príprava a kompletné vybavovanie eshopových objednávok, vratiek, výmena tovaru a starostlivosť o predajňu. Veľký dôraz kladieme na komunikáciu. U nás v Plutvy.sk zákazníkom vždy ochotne radíme a pomáhame.

Tešíme sa na kolegyňu / kolegu, ktorá má rada prácu s ľuďmi, počítač jej nie je cudzí, pracuje samostatne, aktívne a záleží jej na tom čo robí.

Pri nástupe ponúkame plat 1400€ brutto.
Podporujeme priebežné zvyšovanie kvalifikácie, aj vlastné vzdelávanie.
Absolútnu podporu v pracovných aktivitách a vlastnom napredovaní.
Mesačné motivačné odmeny na základe výkonu.
Plne hradená strava, veľká zásoba kofeínu a cukrov.
Mimo sezóny ponúkame pár dni home office.

Ako k zákazníkom, tak aj ku kolegom pristupujeme individuálne a priateľsky a snažíme sa o dlhodobú spoluprácu, ktorá vedie k obojstrannej spokojnosti.

Hľadáme LEN šikovných, iniciatívnych ľudí s novými nápadmi a ich realizáciou, ktorých radi náležite odmeníme.

Budeme sa tešiť na váš životopis a ak by ste nám o sebe chceli povedať viac. Radi si prečítame motivačný list alebo pár sprievodných slov navyše. Na osobnom pohovore alebo telefonicky vám radi odpovieme na prípadné doplňujúce otázky ohľadom pracovnej pozície.

Ak ste sa v našej ponuke našli, pošlite nám e-mail na [email protected]. Ak sa chcete odlíšiť, nesielajte prosím len klasický životopis. Presvedčte nás svojim zaujímavým príbehom, referenciami, odlíšte sa, zaujmite a nezabudnite na aktuálnu fotografiu.
Ak nie ste šikovná kolegyňa/kolega, ale ju poznáte, budeme radi za každé zdieľanie, každý tip.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako špecialista na predaj pomôcok pre plavcov, potápačov, šnorchlistov a otužilcov a s tým súvisiaci sortiment pre deti a dospelých, hľadáme kolegyňu, ktorá sa rada učí novým veciam.
Práca je dynamická a vyžaduje si príjemné vystupovanie, trpezlivosť a precíznosť. Je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Sme špecialisti na vodné športy.
Malá, dynamicky rastúca firma, ktorá si zakladá na férovom prístupe a nehľadá skratky, ale skutočne maká. Za pár rokov sme urobili veľký krok z malej kancelárie do krásnej predajne, ale tie najdôležitejšie kroky nás ešte len čakajú. A aby sme ich zvládli, potrebujeme skvelých kolegov, s ktorými premeníme spoločné plány a sny na skutočnosť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4787008  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac