Technický poradca-špecialista na výdajné automaty

PLOBERGER - SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.500,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna podpora našich zamestnancov pri implementácii e-bussines a logistických riešení u zákazníkov na Slovensku a v Česku
- poskytovanie technickej podpory v oblasti výdajných automatov
- návrh vhodného riešenia výdajného automatu zákazníkovi
- dohľad pri inštalácii a konfigurácii
- zaškolenie obsluhy

- Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti
- Plat je priamo úmerný pracovným výsledkom
- Možnosť používania služobného telefónu a vozidla aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, organizovanie a plánovanie práce, cieľavedomosť, spoľahlivosť, kultivovaný prejav

Ploberger je vedúcou spoločnosťou v oblasti obchodu s náradím, dielenskými potrebami a pracovnou ochranou v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku a je súčasťou skupiny Haberkorn (www.haberkorn.com).
Pre rozšírenie a posilnenie nášho tímu hľadáme samostatných a cieľavedomých ľudí, ktorí sa vedia samostatne rozhodovať a pristupujú zodpovedne k riešeniu pracovných úloh.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2980911  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.500,-€