Špecialista pre predaj

PLOBERGER - SK, s.r.o.

okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Priamy predaj profesionálneho náradia a dielenských potrieb konečnému spotrebiteľovi
- Starostlivosť o pridelených zákazníkov
- Vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
- Tvorba cenových ponúk
- Spracovanie objednávok zákazníkov

- práca v stabilnej a dynamickej zahraničnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie, osobnostného rastu a samostatnej práce
- motivujúce platové ohodnotenie
- služobný automobil, telefón

Odpoveď posielame iba kandidátom, ktorí postupujú do užšieho výberu a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

priameho predaja produktov

Počet rokov praxe

3

Od uchádzača očakávame:
- skúsenosti na obchodníckej pozícii min. 3 roky
- skúsenosti s predajom technických produktov/materiálov
- obchodnícke myslenie
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť, orientácia na zákazníka, zodpovednosť

Ploberger je vedúcou spoločnosťou v oblasti obchodu s náradím, dielenskými potrebami a pracovnou ochranou v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku a je súčasťou skupiny Haberkorn (www.haberkorn.com).
Pre rozšírenie a posilnenie nášho tímu hľadáme samostatných a cieľavedomých ľudí, ktorí sa vedia samostatne rozhodovať a pristupujú zodpovedne k riešeniu pracovných úloh.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1726307  Dátum zverejnenia: 18.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou