Montérov v oblasti vykurovania, vetrania a sanitárnych zariadení

Pleitz GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
01.01.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Pleitz GmbH so sídlom v Nemecku v Sasku-Anhaltsku je ekonomicky silnou firmou, ktorá na území celého Nemecka úspešne pôsobí v oblasti vykurovacích, klimatizačných a sanitárnych zariadení. Pre náročné projekty hľadáme za účelom okamžitého prijatia do zamestnania:
montérov v oblasti vykurovania, vetrania a sanitárnych zariadení
pre regulárny nemecký pracovný trh.

Pre všetkých zamestnancov platia rovnaké podmienky ako pre nemeckých zamestnancov a nejde ani o žiadne prenechanie zamestnancov.
Preprava na stavenisko sa uskutočňuje firemným vozidlom.

Využite šancu získať zaistené pracovné miesto na regulárnom pracovnom trhu v úspešnej, stredne veľkej firme (230 pracovníkov) so 142-ročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Pleitz GmbH so sídlom v Nemecku v Sasku-Anhaltsku je ekonomicky silnou firmou, ktorá na území celého Nemecka úspešne pôsobí v oblasti vykurovacích, klimatizačných a sanitárnych zariadení.
ID: 2337056  Dátum zverejnenia: 22.11.2015