Elektrotechnik údržby průmyslového provozu

Playmobil CZ spol. s r.o.

Místo práce
Cheb, Slovenská republika, Okres Cheb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

-zajištění kontinuálního chodu výrobních linek
-řešení a odstraňování jak elektrických,elektronických tak mechanických závad na stojním zařízení
-aktivní přístup při řešení provozních problémů, zlepšování zařízení za účelem dosáhnutí vyšší efektivity práce

Požadujeme

-vzdělání elektrotechnického směru či elektronik ( ne IT ), nebo osvědčení profesní kvalifikace podle zákona 179/2006 Sb. v oboru elektromechanika
-praxe na pozici technika údržby či obdobná pozice výhodou
-manuální zručnost
-bydliště v dojezdové vzdálenosti do 30-ti min. od místa pracoviště

Nabízíme

-přátelské pracovní prostředí
-stabilní zázemí předního zaměstnavatele a perspektivní mezinárodní společnosti
-příležitosti k osobnímu rozvoji a dalšímu vzdělávání
-5 týdnů dovolené
-v regionu zajímavé platové podmínky -stravenky

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2199497  Dátum zverejnenia: 28.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.