Junior Analytik

Plaut Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská 34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na tejto pozícii sa v spolupráci s mentorom - oboznámi s technológiami a postupmi relevantnými pre danú pozíciu prostredníctvom interného výukového programu. Následne sa oboznámi so softwérovým riešením, na ktorého vývoji bude participovať:
- Konzultáciou požiadaviek so zákazníkom
- Analýzou procesov zákazníka
- Participáciou na návrhu riešenia s vývojovým tímom
- Analýzou štatistických údajov, návrhom reportov
- Tvorbou funkčných špecifikácií, štúdií realizovateľnosti a technickej dokumentácie
- Poskytovaním podpory pre testerov, programátorov a iných členov vývojového tímu
- Podporou odovzdania diela a príslušnej dokumentácie
- Podporou prevádzky a riešením incidentov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatické, technické alebo ekonomické zameranie, ideálne ukončený 3. ročník štúdia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, systematickosť a dôslednosť, proaktívny prístup, efektívna komunikácia a zmysel pre tímovú prácu
- samostatnosť a analytické myslenie

Sme PLAUT, slovenský líder v navrhovaní a dodávke sofistikovaných end-to-end riešení, šitých na mieru klienta.

Naše riešenia obsluhujú desiatky miliónov prístupov ročne v nonstop prevádzke a v oblastiach, ktoré musia fungovať bezpečne a bezporuchovo.
Na území Európskej únie sme jednou z mála spoločností, ktorá zvláda end-to end proces vydávania rôznych elektronických dokladov.

Poskytovateľom štátnych, poštových či finančných služieb sme pomohli migrovať od papierovej k elektronickej forme komunikácie.
Navrhli a zrealizovali sme originálne projekty, zamerané na centrálne enterprise a front-office systémy a ich integráciu s existujúcimi informačnými systémami.

Sme aj poradenská spoločnosť v oblasti re-inžinieringu podnikových procesov, pre platobné systémy a e-business, kde vieme ponúknuť riešenia pre front aj back-office, a často vystupujeme v úlohe systémového integrátora riešenia od viacerých dodávateľov.

Adresa spoločnosti:
Karloveská, 34
841 04 Bratislava

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2854681  Dátum zverejnenia: 19.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou