Projektový manažér

Platiť sa oplatí s.r.o.

Miesto práce
Mostová 2, Bratislava
Termín nástupu
15.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a plánovanie projektov - správa vymáhania zvereného portfólia (nie telefonická)
- riadenie a realizácia zverených projektov (zostavovanie plánu úloh, timing, zostavenie projektového tímu, a pod.) v súlade so zmluvou uzatvorenou s klientom alebo podľa rozhodnutia spoločnosti
- zabezpečenie komunikácie s jednotlivými útvarmi spoločnosti a klientmi počas trvania projektu
- dôkladná kontrola procesov, ich vyhodnocovanie, reporting a ďalšie zefektívňovanie pomocou relevantných techník, vytváranie štatistík
- spolupráca na tvorbe a revízií interných smerníc týkajúcich sa zverených procesov
- spolupracuje s externými advokátskymi kanceláriami zastupujúcimi spoločnosť, koordinuje a kontroluje ich činnosť, poskytuje potrebné podklady a informácie v súčinnosti s klientmi, prípadne právnikom spoločnosti
- priebežne pripravuje bežnú korešpondenciu so súdmi, konkurznými správcami, exekútormi, štátnymi orgánmi miestnej samosprávy a s dlžníkmi
- zodpovedá za aktualizáciu informácií v informačnom systéme spoločnosti v súvislosti s prideleným projektom na základe informácií od vyššie uvedených subjektov
- plná zodpovednosť za realizáciu projektu po jeho všetkých stránkach

- príležitosť pracovať v prestížnej finančnej spoločnosti
- odmeny a bonusy závislé od individuálnych výkonov
- motivujúce finančné ohodnotenia - v závislosti od dosiahnutých výsledkov
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- multi sport card
- gastrolístky aj počas dovolenky

Žiadame zaslať CV na mailovú adresu, následne budú uchádzači vyzvaní na výberové konanie. Spolu s CV posielajte aj súhlas so spracovaním a archiváciou osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie (preferované ekonomické alebo právne zameranie)
- skúsenosť so zavádzaním zmien a nových procesov
- schopnosť presadiť sa a komunikovať s jednotlivými oddeleniami
- koordinačné a organizačné schopnosti
- analytické myslenie, schopnosť pracovať s veľkým množstvom dát, schopnosť pozerať sa na problém z rôznych perspektív
- rozvinuté prezentačné schopnosti
- spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť

spoločnosť zaoberajúca sa manažmentom pohľadávok

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1753609  Dátum zverejnenia: 3.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac