IT špecialista

Platiť sa oplatí s.r.o.

Miesto práce
Košická 56, 821 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa a administrácia systémov (operačné systémy, informačné systémy, hardware)
• zodpovednosť za bezporuchovú a bezpečnú prevádzku systémov
• zabezpečenie prevádzky a údržba siete LAN a WAN
• údržba a monitorovanie prevádzky serverov
• analýza problémov, prevencia a odstraňovanie kolíznych stavov
• inštalácia, konfigurácia systémového prostredia
• pravidelná údržba a rozvoj systémových aplikácií, infraštruktúry a konfigurácií
• zabezpečenie údržby prístupových práv užívateľov informačného systému a chod aplikácií
• systémová údržba databáz, databázového prostredia a databázových aplikácií
• monitoring výkonu, bezpečnostných parametrov
• administrácia systému zálohovania
• zodpovednosť za archivovanie operačných systémov a dát, zabezpečenie bezpečnosti prevádzky počítačov v informačnom systéme
Ďalšie činnosti
• účasť pri implementáciách systémov
• správa technickej dokumentácie
• spolupráca s vývojármi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Vyžadované znalosti
• 5 ročné skúsenosti v odbore
• znalosť administrácie systémov
• znalosť vybraných HW/SW produktov (Delphi XE, Delphi 6, SQL Firebird)
• dobrá orientácia v softwarových riešeniach
• dobrá orientácia v hardwarových riešeniach
Vyžadované skúsenosti
• schopnosť riešiť problémy
• komunikačné schopnosti
• organizačné schopnosti

Osobnostné požiadavky
• spoľahlivosť
• zodpovednosť
• analytické myslenie

spoločnosť zaoberajúca sa manažmentom pohľadávok

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1144337  Dátum zverejnenia: 3.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou