Front-end developer (Web-designer)

PLATISE s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 15, 811 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj webových stránok (front-end)
Implementácia dodaných grafických designov do HTML/CSS

Možnosť získania skúseností pri práci v medzinárodnej spoločnosti
Práca v dynamickom kolektíve
Vzdelávacie kurzy

V prípade záujmu nám prosím pošlite Vaše CV a budeme radi ak pripojíte ukážky svojej práce (linky na stránky alebo screenshoty z nepublikovaných prác)

Na pracovnom pohovore s vybranými uchádzačmi by sme sa radi dozvedeli čo najviac o predchádzajúcich skúsenostiach, spôsobe práce a máme pripravených aj niekoľko otázok z oblasti HTML/CSS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Expert
CSS - Expert

Počet rokov praxe

2

Ideálny kandidát na túto pozíciu:

Má výbornú znalosť HTML5 + CSS3, pre CSS vie použiť preprocessory ako LESS, SASS a pod.

Pozná princípy responzívnych webov a vie ich aplikovať do praxe.

Vie pracovať s JavaScriptom, napr. cez framework jQuery.

Má skúsenosti s prácou v CMS systémoch, ideálne aj so spravovaním obsahu elektronického obchodu.

Ovláda prácu s template engines (napr. Smarty, Blade a iné).

Vie podľa dodaných grafických podkladov vytvoriť webstránku (front-end) tak, aby mala validný HTML a CSS kód, pričom HTML výstup by mal byť aj sémanticky správny.

Dokáže v prípade potreby odvodiť z grafického návrhu ďalšie prvky tak, aby vizuálne zapadli do celkového konceptu (napr. vzhľad dynamických elementov, jednoduché animácie atď.)

Je schopný pracovať na weboch v tíme ďalších developerov, zorientovať sa v cudzom kóde, vie použiť SVN alebo iný repozitár kódu.

Dokáže komunikovať v anglickom jazyku slovne aj písomne (tzn. porozumenie zadaniam, všeobecná komunikácia k úlohám, písanie jednoduchých dokumentácií a pod.).

Platise .s.r.o was established in 2013 as a competence centre with the purpose of management and e-shop enlargements of Mrlens group. E-shops we take care of sell contact lenses, cosmetics, perfumes and related products and all that primary on swiss market.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1611575  Dátum zverejnenia: 30.6.2016