Správca obsahu eshopu

PLATISE s.r.o.

Miesto práce
Rajská 15, 811 08 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Editovanie produktového katalógu e-shopu určeného pre švačiarskych zákazníkov
Príprava importných súborov pri nových produktoch - práca s Excelom
Pomoc pri nakupovaní produktov od dodávateľov.
Predošlá skúsenosť s editovaním katalógu alebo práca s CMS výhodou.

Firmený kurz anglického jazyka
Práca v mladom, dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Práca v medzinárodnej spoločnosti v centre Bratislavy
Mladý, dynamický kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- počítačová gramotnosť
- schopnosť pracovať samostatne na zadaných úlohách
- dôraz na detail
- systematickosť pri práci s dátami
-rýchla adaptácia a učenie sa nových vecí

Platise .s.r.o was established in 2013 as a competence centre with the purpose of management and e-shop enlargements of Mrlens group. E-shops we take care of sell contact lenses, cosmetics, perfumes and related products and all that primary on swiss market.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1567100  Dátum zverejnenia: 14.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou