Grafický dizajnér

PLATISE s.r.o.

Miesto práce
PLATISE s.r.o., Dunajská 31, 81108 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava webových a printových grafických návrhov (návrhy a úprava webových stránok, priprava online newsletterov, bannerov, tlačenej inzercie a letákov, atď.)
- komunikácia s klientmi v anglickom jazyku

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- jazykový kurz

Zaujímavá práca v medzinárodnej spoločnosti, dcérskej spoločnosti švajčiarskeho koncernu. Možnosť osobnostného a profesijného rozvoja, práca v dynamickom mladom kolektíve v centre Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafický dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Illustrator - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s prípravou podkladov pre online sú výhodou
- kreativita
- shopnosť pracovať v tíme
- schopnosť pracovať samostatne na zadaných úlohách
- interpretovať zadania a argumentačne obhájiť odovzdané výstupy
- dôraz na detail
- systematickosť pri práci s dátami

Platise .s.r.o was established in 2013 as a competence centre with the purpose of management and e-shop enlargements of Mrlens group. E-shops we take care of sell contact lenses, cosmetics, perfumes and related products and all that primary on swiss market.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1493423  Dátum zverejnenia: 3.9.2014